۱۴م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۳ ب.ظ | کد خبر: 80875

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در ایام الله دهه فجر و پیروزی  انقلاب در برنامه زنده تلویزیونی شبهای پیروزی از صدا و سیمای استان خوزستان حضور یافت و خاطراتی از دوران انقلاب، ۱۲ بهمن روز ورود امام به میهن و پیروزی انقلاب بیان کرد.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه آیت الله قاضی در روز یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۶۴ در ۸۵ سالگی به دیار باقی شتافت گفت: در دوران انقلاب بیت آیت الله قاضی(ره) پایگاه اصلی انقلاب در دزفول بود و بعنوان ستاد انقلاب شناخته شده بود، تمام مبارزات از منزل و مسجد ایشان هدایت و مدیریت می‌شد.

وی امام جمعه فقید دزفول را رکن انقلاب در خوزستان دانست که در دوران دفاع مقدس نمود بیشتری یافت و افزود: در دوران انقلاب بسیاری از روحانیون، جوانان و دیگر اقشار مردمی را با انقلاب همراه کرد و حقیقتا در دزفول انقلاب را رهبری می‌کرد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: آیت الله قاضی خود را حقیقتا سرباز امام می‌دانست و ارادت خاصی به امام داشت و همین موجب شده بود که ذوب در امام شود؛ تعبیر امام پس از رحلت امام جمعه فقید دزفول و در حضور خانواده ایشان این بود که “ایشان به سعادت  خویش رسیدند.”

امام جمعه دزفول ادامه داد: مقام معظم رهبری، رئیس جمهور وقت پس از عروج آیت الله قاضی تعابیر بلندی در خصوص ایشان بکار بردند و فرمودند “بدون شک آیت الله قاضی از شخصیتهای استثنایی انقلاب بودند.”، “شخصیت ایشان احیا کننده و حافظ دزفول و خوزستان بود.”

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: برای جذب حداکثری حوانان به انقلاب باید حقایق انقلاب و زیباییهای آن را بیان و رونمایی کرد که در اینصورت با عظمت انقلاب آشنا شده و جذب انقلاب و نظام می‌شوند.

امام جمعه دزفول با اشاره به شهادت سردار سلیمانی گفت: زمانی که رئیس جمهور ابله آمریکا خود مستقیما دستور شهادت شهید سلیمانی را صادر می‌کند نشان می‌دهد که ایران به جایی رسیده که پنجه در پنجه آمریکا بزرگترین تروریست دنیا شده است.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: در گام دوم انقلاب به برکت خون شهدا و شهید سردار سپهبد سلیمانی ایران تبدیل به یک قدرت جهانی شده است.