۱۳م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۲ ب.ظ | کد خبر: 80856

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در برنامه بانگ انقلاب در رادیو شهری دزفول ضمن گرامیداشت فجر انقلاب و آیت الله سید مجد الدین قاضی دزفولی گفت: راز محبوبیت مرحوم آیت الله قاضی در اخلاص ایشان بود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی افزود: آیت الله سید مجد الدین قاضی دزفولی(ره) اسوه اخلاص، تقوا، فضیلت، صبر و استقامت بود که نشان از مجاهدت ایشان داشت، هرکس او را یک بار می‌دید شیفته او می‌شد که این از خصوصیات اولیاء الله است.

امام جمعه دزفول به مهر و محبت، سخن و خشم مرحوم آیت الله قاضی برای رضای خدا اشاره کرد و افزود: این مرد بااخلاص برای مردم، انقلاب، ولایت، اسلام و دین قدم برمی‌داشت و هرگز تظاهر نمی‌کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به صراحت امام جمعه فقید دزفول با مسئولین اشاره و خاطر نشان کرد: به دلیل مشکلات مردم گاهی اوقات به مسئولین تذکر می‌داد و در خطبه‌های نماز جمعه در حد عتاب گوشزد می‌کرد و با هیچ کس تعارفی نداشت.

وی پایداری انقلاب را مرهون خون شهدا و اخلاص مردانی همچون حاج قاسم دانست و افزود: در روحیه حاج قاسم همچون آیت الله قاضی(ره) منیت وجود نداشت و خداوند به هردوی آنها نور بخشید.

امام جمعه دزفول وارستگی آیت الله قاضی(ره) و انقلابی بودن ایشان را یادآورشد و افزود: امام جمعه فقید دزفول بر سر انقلاب و امام با هیچ کس تعارفی نداشت و نسبت به ولایت بسیار متواضع بود.

وی معرفی آیت الله قاضی(ره) را یکی از بهترین راههای جذب جوانان به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تأکید کرد: ما باید حقایق انقلاب و حوادثی که تا کنون برای انقلاب رخ داده است به خوبی برای نسل سوم و چهارم انقلاب بیان کنیم.

وی ضمن اشاره به تکریم آیت الله قاضی از سوی امام ادامه داد: مرحوم آیت الله قاضی نه تنها یکی از ذخائر انقلاب برای شهرستان دزفول هستند بلکه  ذخیره معنوی و فرهنگی برای کل استان محسوب می‌شوند.

امام جمعه دزفول به فعالیتهای این عالم وارسته در زمان رژیم گذشته اشاره و یادآور شد: در ایام راهپیمایی و تظاهرات همیشه در صف جلو جمعیت می‌ایستاد و با وجود تیراندازی هرگز ترسی در وجود ایشان احساس نمی‌شد.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی انتظار برخی مسئولین از انقلاب را شایسته ندانست و اظهار کرد: اگر حاج قاسم عزیز شد به دلیل ذوب شدن او در انقلاب و ولایت  بود، مردم باید مراقب اصالتها و ریشه‌ها باشند چراکه کسانی هستند که از انقلاب و جنگ و جهاد بویی نبرده‌اند و می‌خواهند از انقلاب سوء استفاده کنند.