۱۳م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹ ب.ظ | کد خبر: 80851

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار مسئولین بسیج ادارات در آغازین روز دهه مبارک فجر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: به کوری چشم دشمنان انقلاب و نهضت ارزشمند و قیام ملت شریف ایران ۴۱ ساله شد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: هرساله دشمنان خوابهای آشفته می‌بینند و از همان ابتدای انقلاب به بهانه‌های مختلف، وعده‌های پوچ نابودی انقلاب را می‌دادند ولی با حضور به موقع و بصیرتمند ملت ایران در صحنه همواره نقشه‌های آنان نقش بر آب شده است.

امام جمعه دزفول افزود: دشمن در اغتشاشات اخیر دل خوش کرده بودند که ملت، دست از حمایت از انقلاب بر می‌دارند و به اهداف شوم خود خواهند رسید ولی همچون همیشه تیرشان به سنگ خورد و در تشییع پیکر شهید سلیمانی با حضور یکپارچه ملت، انقلاب حیات دیگری گرفت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: امسال دهه فجر رنگ و بوی دیگری دارد و در ۲۲ بهمن شاهد راهپیمایی باشکوهتری نسبت به سالهای گذشته خواهیم بود.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: فرهنگ تمام مسئولین فرهنگ خدمتگزاری است و اگر ذهنیت دیگری داشته باشیم بیراهه رفته‌ایم، خداوند بواسطه روحیه خدمتگزاری به ما عزت داده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی گفت: امام ابهت استکبار جهانی را شکست و امروز نیز در حمله اخیر سپاه به پایگاه نظامی آمریکا ابهت آمریکا باز هم شکسته شد ولی نباید دشمن را دست کم گرفت.

وی ضمن تأکید بر برکت و عزت انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: آمریکا و استکبار جهانی از ایران و نفوذ ایران در منطقه هراس دارند و تمام قوای خود را به میدان آورده‌اند که این نشانه اقتدار نیست بلکه نشانه ضعف آمریکا است.

امام جمعه دزفول افزود: دشمن سعی می‌کند در روند انقلاب اختلال ایجاد کند ولی ملت ایران در بدرقه حاج قاسم نشان داد که تسلیم نشده  است و به برکت وحدت ملت و پشتیبانی از ولی فقیه طرحها و نقشه‌های دشمن نقش بر آب می‌شود.

وی افزود: امروز ایران اسلامی تبدیل به یک قدرت جهانی شده است، توانسته است تمام هزینه‌های دشمن را در کشورهای منطقه نقش بر آب کند و علیرغم همه سختیها و مشکلات به عزت و سربلندی رسیده است.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: انتخابات از صحنه‌های مهم و آزمایشهای مهم ملت ایران می‌باشد، باید با دقت وارد شد و مسئولین و مردم همه تلاش کنند که انتخاباتی قانونمند و با حضور حداکثری رقم زده شود.

همچنین در این دیدار امید بن عباس اظهار داشت: دشمنان از دستاوردهای انقلاب اسلامی خشنود نیستند زیرا تصور می‌کردند مشکلات داخلی، مسیر انقلاب اسلامی را متوقف می‌کند.

وی با بیان اینکه توطئه‌های دشمن با درایت بنیانگذار انقلاب اسلامی خنثی شدند، اظهار داشت: تمام قدرت‌های دنیا برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی متحد شدند ولی نتوانستند کاری از پیش ببرند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور بعد از انقلاب اسلامی افزود: انقلاب اسلامی از مرزهای ایران فراتر رفت و مراکز قدرت به تأسی از انقلاب در دنیا ایجاد شدند.

وی گفت: استکبار جهانی به طور قطع نمی‌خواهد انقلاب اسلامی با این آرمان‌ها و اقتدار تداوم یابد ولی ما در حوزه داخلی باید اقداماتی نظیر اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری را در دستور کار قرار دهیم.