۲م، بهمن ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲م, بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶ ب.ظ | کد خبر: 80640

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی در جلسه شورای اداری شهرستان دزفول که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و سردار شهید سلیمانی و همرزمانشان را تسلیت گفت و افزود: یکی از کامل ترین و عارفانه ترین احادیث سخن حضرت زهرا(س) می‌باشد که هرکس خالصانه ترین عبادات خود را به سوی خدا بالا بفرستد خداوند بهترین مصلحتها را برای او رقم خواهد زد و سردار سلیمانی مصداق کامل این حدیث است.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه انسان با خلوص رفتار می‌تواند در دنیا اثرگذار باشد تصریح کرد: شهید سلیمانی این مرد الهی سراسر خلوص و ایمان و تقوا بود و خدا بهترین مصلحت و عزت زایدالوصفی برای او رقم زد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطر نشان کرد: حاج قاسم یک نعمت و یک گنجینه الهی بود که خداوند برای مقطع خاصی از زمان که هجمه دشمن در تمام عرصه‌ها به ملت ایران به نهایت خود رسیده بود نگه داشته بود.

امام جمعه دزفول افزود: اولیاء خدا با رفتار و عملشان جنگ بین حق و باطل را شدیدتر می‌کنند همچنانکه امام حسین(ع) با قیام خود نبرد بین حق و باطل را به اوج خود رساند که تا به امروز نیز ادامه دارد و ما در دفاع از جبهه حق در مقابل باطل از قیام عاشورا الگو می‌گیریم.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: حاج قاسم تربیت شده مکتب امام و مقام معظم رهبری بود و شهادت سردار برای تمام ملتهای آزادیخواه پیام داشت که نباید به سادگی از کنار این عظمت گذشت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: مراسم تشییع پیکر شهدا و پس از آ ن حماسه حضور در نمازجمعه نشان داد که راه حق و فضیلت همچنان زنده است.

امام جمعه دزفول افزود: استکبار جهانی ۴۰ سال است که با تمام توان در تمام عرصه‌ها تلاش می‌کند شاید بتواند انقلاب و نهضت نورانی را متوقف کند ولی نتوانسته است و خود دریافته است که با افزایش تحریمها نمی‌تواند ملتی را که ایستادگی می‌کند و زیر بار ظلم نمی‌رود شکست دهد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تصریح کرد: حاج قاسم به ما یاد داد که نباید از ابهت پوشالی دشمن ترسید و هراسان شد و باید با توکل به خدا در مقابل اهریمن ایستاد.

امام جمعه دزفول با اشاره به سخن گرانقدر امام که حفظ نظام از اوجب واجبات است یادآور شد: دشمن و افراد خبیث در پی آن هستند که از سقوط هواپیما برای رسیدن به مطامع خود سوء استفاده کنند و حضور شهروندان در مراسم گرامیداشت شهدای دزفولی این حادثه برای جلوگیری از سوء استفاده دشمن بسیار مؤثر است و تمام توطئه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند.