۲۱م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی دزفول

امام جمعه دزفول: نقش پلیس در ایجاد امنیت و آرامش بسیار حساس است.

زمان انتشار: ۲۱م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹ ق.ظ | کد خبر: 80541

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار سرهنگ سیاوش کولانی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول ضمن تسلیت شهادت سردار سرافراز شهید سلیمانی گفت: خون پاک شهدا صلابت و عزتی برای ملت ایران خلق کرد و بدست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خانه عنکبوتی شیطان بزرگ در هم کوبیده شد.

امام جمعه دزفول در این دیدار اظهار کرد: دزفول شهر بزرگ و مهمی است و بدلیل جایگاه آن مشکلات بزرگی نیز دارد ولی مردان بزرگ که روح بزرگی دارند از مشکلات نمی‌هراسند و با توکل به خدا و با توسل به ائمه و اعتماد به نفس انجام وظیفه می‌نمایند.

امام جمعه دزفول از خصوصیات مؤمن را ولایتمداری دانست و افزود: تبعیت عملی از ولایت یکی از عوامل عاقبت به خیری است و با فاصله گرفتن و زاویه گرفتن نسبت به ولایت دنیا و آخرت انسان آسیب می‌بیند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: نیروی انتظامی دزفول مجموعه‌ای متدین، ولایی، فعال و تلاشگر هستند و مردم دزفول نیز متدین و تربیت شده علما هستند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تأکید کرد: آرامش دزفول بسیار اهمیت دارد و نقش پلیس در ایجاد امنیت و آرامش با تدبیر و مدیریت، بسیار حساس است.

امام جمعه دزفول زمینه را برای پیشبرد کارها به نحو احسن مهیا دانست و افزود: دشمن بیدار است و مترصد نفوذ، نباید دشمن را دست کم گرفت و باید مراقب بود.