۲۱م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۵ ق.ظ | کد خبر: 80528

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی در آئین بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مرکز آموزشی پژوهشی علوم اسلامی کوثر در خصوص جایگاه مردان الهی از منظر قرآن گفت: مقام و منزلت مردان الهی در زمان حیاتشان در گمنامی است، ولی با ملاقات خدای متعال، مردم به عظمت آنها پی خواهند برد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن اشاره به اثر گذاری شهدا در جامعه، افزود: شهید دارای حیات طیبه است که به جامعه حیات می‌بخشد و همه شاهد بودیم که این مرد الهی چگونه به انقلاب حیات دوباره بخشید.

وی به اخلاص بارز شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و ادامه داد: کسانی که در راه خدا اخلاص داشته باشند، شرائط  سخت زندگی برایشان گوارا می‌شود.

امام جمعه دزفول همراهی و همدلی امت اسلامی در غم از دست دادن این مرد بزرگ را نشأت گرفته از اشک قطب عالم امکان حضرت بقیة الاعظم دانست و اظهار داشت: حاج قاسم نماد یک ملت است چرا که او طبق فرمایشات رهبری تربیت شده مکتب خمینی(ره) است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول به توطئه دشمنان برای از بین بردن انقلاب اسلامی اشاره و خاطر نشان کرد:  ورود حاج قاسم به کشورهای خاورمیانه و مجاهدتهای این شهید بزرگوار، یک جریان تروریستی به نام داعش را برای همیشه خاموش کرد.

وی شهادت شهید قاسم سلیمانی را اقدامی مذبوحانه از سوی آمریکا دانست و یادآور شد: اگرچه دشمن حاج قاسم سلیمانی را از نظر فیزیکی از ملت ایران گرفت، ولی فکر و اندیشه حاج قاسم در بین همه مردم دنیا وجود دارد.

امام جمعه دزفول به عدم شناخت آمریکا از بازتاب شهادت حاج قاسم سلیمانی اشاره و تصریح کرد:  وقتی یک ملت، یک صدا شعار همه ما حاج قاسم سلیمانی هستیم را سر می‌دهند، نشان از فطرت زنده و بیدار ملت ایران  و شکست استکبارجهانی است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی، به شهادت حاج قاسم بدست اهریمن و استکبار جهانی اشاره و خاطر نشان کرد: اگرچه حاج قاسم مالک اشتر رهبر بود ولی بهتر است از او بعنوان سیدالشهدای مقاومت یاد کنیم، چرا که حمزه سیدالشهدا به دست سران کفار به شهادت رسید.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی الگو پذیری از زندگانی سراسر معنویت حاج قاسم را نهایت عشق ورزی به ایشان دانست و تأکید کرد: زمین از حجت خدا خالی نمی‌ماند و باید علاوه بر عشق ورزی به سردار سلیمانی به این شهید والامقام معرفت پیدا کنیم.