۱۹م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ | کد خبر: 80498

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت شهادت سردار سپهبد شهید حاج  قاسم سلیمانی و همراهانش مجلس بزرگداشتی از سوی حوزه علمیه آیت الله قاضی ستاد نمازجمعه، ستاد اربعین در نهاد امامت جمعه دزفول برگزار شد.

در این مجلس معنوی که امام جمعه دزفول، روحانیون، طلاب و جمعی از مسئولین ادارات، نهادها و فرماندهان نیروهای  نظامی و انتظامی حضور داشتند حجةالاسلام والمسلمین میرزاپور به تبیین آیه شریفه إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ از منظر کلام اهل بیت پرداخت و گفت: همه شهدا و مجاهدین راه حق توکل به خدا دارند و با تمام وجود به حضرت زهرا عشق می‌ورزند.

استاد حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) یکی از رموز موفقیت شهید سپهبد سلیمانی را تبعیت از ولایت دانست و افزود: همانطوی که در قرآن کریم آمده است که افرادی که حب پروردگار دارند و در سایه ولایت پیامبر هستند در پیشگاه پروردگار عزتمند هستند.

حجةالاسلام والمسلمین میرزاپور تأکید کرد: رمز موفقیت انسانها در تبعیت از پیامبر و ائمه معصوم و ولایت فقیه است و شهید سلیمانی با اخلاص و توکل خود به خوبی از آزمون الهی سربلند بیرون آمد.

وی با تأکید بر این مطلب که افراد نباید در سایه فتنه محافظه کار باشند تصریح کرد: اطاعت از ولی فقیه به شهادت و یا پیروزی ختم می شود.

حجةالاسلام والمسلمین میرزاپور به تبیین شخصیت اویس قرنی پرداخت و افزود: اویس قرنی تابع محض ولایت و محبوب خدا و پیامبر بود که امام علی علیه السلام با دیدن ایشان صلوات فرستاد.