۱۹م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰ ق.ظ | کد خبر: 80492

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در دیدار مبلغین در نهاد امامت جمعه دزفول ضمن تسلیت شهادت سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی جلسات مبلغین را ضروری دانست و گفت: اصل طرح هجرت یک طرح موفق است ولی اجرای آن باید متناسب با سیاست گذاریهای طرح و در چهار چوب قانون صورت گیرد تا موفقیت کار بیشتر گردد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول به ضرورت مراقبت از رفتار و عملکرد خود اشاره کرد و افزود: هدف ما تبلیغ دین خدا است و باید تبلیغ صبغه رفتاری داشته باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی رصد شرائط و اسباب طرح هجرت را وظیفه روحانیون و مبلغین دانست و اظهار کرد: باید مبلغ طبق ذائقه مردم، آسیب شناسی کند و علت مشکلات موجود در جامعه را جویا شوند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول بررسی عملکرد را جهت پیشرفت کار لازم دانست و تأکید کرد: برای نظم بخشی و ایجاد انگیزه، تقدیر از عملکرد و زحمات افراد اثرگذار خواهد بود.

امام جمعه دزفول به ضرورت نشستهای تخصصی و اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی اشاره کرد و یادآور شد: می‌توان جهت افزایش توانمندیها و انتقال تجارب از اساتید مجرب بهره مند شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به همدلی و همکاری اشاره کرد و گفت: برخی از افراد دارای نقاط قوت و برخی دارای نقاط ضعف هستند، باید نقاط قوت را تقویت کرده و نقاط ضعف را اصلاح کرد تا نتیجه کار مطلوب باشد.