۱۶م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۶م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۶ ق.ظ | کد خبر: 80424

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین صبحگاه مشترک یگانهای نظامی و انتظامی در پادگان شهید باکری دزفول با حضور فرماندهان، خانواده‌های معزز شهدا و مسئولین نهادهای لشکری و کشوری به منظور تجدید بیعت با  امام راحل، شهدا و خصوصا سپهبد شهیدقاسم سلیمانی برگزار شد.

امام جمعه دزفول ضمن گرامیداشت یاد تمامی شهدا خصوصا سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش که به دست خبیث ترین افراد کره زمین به شهادت رسیدند گفت: ملت ما با شهادت زنده‌تر می‌شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: اگر دشمن حاج قاسم سلیمانی را از ما گرفت باید بداند که هزاران سلیمانی در میان این ملت هستند؛ و ملتی که برای دفاع از دین خدا ثابت قدم بایستد، سد آهنینی در مقابل دشمن است که نمی‌توان آن را شکست.

امام جمعه دزفول افزود: سران شیطان بزرگ احمقان و نادانانی هستند که اشتباه بزرگی مرتکب شدند، اینها قدرت ملت ایران و   دیگر ملتهای مسلمان را نشناختند؛ قدرت، صلابت و عظمت خون شهید را نشناختند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: یکی از فضایل شهدای گرانقدر این است که مستقیما به دست اهریمن جهان به شهادت رسیدند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: با این جنایت ملت ایران و عراق منقلب شدند و با آمیختن خون مجاهدان ایران و عراق توطئه بزرگ اختلاف افکنی و تفرقه بین ملتهای ایران و عراق خنثی شد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: تشییع میلیونی و باشکوه سردار مقاومت و همرزمان ایشان در جای جای ایران اسلامی ارکان استکبار جهانی را خواهد لرزاند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: ما به عزت کشور پایبندیم و اگر کسی قصد تعرض به عزت و سربلندی کشور داشته باشد مقابل او ایستاده و انتقام سختی در انتظار دشمنان اسلام و استکبار جهانی خواهد بود و اگر استکبار جهانی بر حماقت خود پای بفشارد آنچنان سیلی خواهد خورد که تاریخ فراموش نکند.