۱۴م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳ ب.ظ | کد خبر: 80385

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین بزرگداشت شهید والامقام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در عمل جنایتکارانه آمریکا و صهیونیست به درجه رفیع شهادت نائل شد با حضور مسئولین شهرستان دزفول، خانواده‌های معظم و معزز شهدا و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه دزفول در حسینیه ثارالله دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این مراسم باشکوه ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی، ایشان را امیر دلها دانست که بر قلبها حکومت می‌کرد و گفت: این مصیبت بر ما خیلی گران است ولی درخت انقلاب با خون پاک شهدای بزرگی چون حاج قاسم سلیمانی آبیاری شده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تأکید بر اینکه قدرت رزمندگان و سپاهیان اسلام و قدرت مقاومت در منطقه باورنکردنی است افزود: دشمنان بدانند شادی آنها دیری نخواهد پایید و ضربه محکمی دریافت خواهند کرد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: آمریکا و اسرائیل دیوانگی کردند و با این عمل جنایتکارانه خود اعلام جنگی کردند که در تمام مناطق مقاومت تا هزاران کیلومتری احساس آرامش نخواهند کرد و حتی امروز پشت شادی کوتاه خود در وحشت و کابوس هستند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: آمریکا منتظر باشد چراکه انتقام سختی خواهیم گرفت، البته معقولانه و بدور از احساسات تصمیم می‌گیریم ولی بدانند که آتشی را  که در منطقه روشن  کرده‌اند بدست آنها خاموش نخواهد شد بلکه مجاهدان جبهه مقاومت نتیجه جنگ را معین می‌کنند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: در این جنایت عظیم خون پاک و مطهر شهید سردار سپهبد سلیمانی با خون فرماندهان حشدالشعبی گره خورد و پیوند ملتهای مقاوم را جاودانه کرد.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر اینکه علم و بیرق سردار زمین نمی‌ماند افزود: امروز خون پاک شهدا می‌جوشد و راه نورانی شهدا ادامه خواهد یافت و با شهادت سردار سلیمانی هزاران حاج قاسم زنده شده و سرداری دیگر بیرق را بدست می‌گیرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: خون پاک شهدا بی‌انتقام نمانده و کمترین بشارت این خونها نابودی اسرائیل خواهد بود و کلام رهبر که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید به جلو افتاد و روند نابودی اسرائیل سرعت گرفت.

شایان ذکر است که در این مراسم معنوی، زیارت عاشورا قرائت شده و نماز جماعت مغرب و عشا به امامت حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول اقامه شد.