۱۳م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۹ ب.ظ | کد خبر: 80347

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین عبادی سیاسی نماز جمعه دزفول با حضور اقشار مختلف مردم متدین و ولایتمدار و امام جمعه دزفول به امامت حجةالاسلام والمسلیمن حاج عبدالحسین خسروپناه امام جمعه موقت دزفول در مصلای امام علی(ع) این شهرستان برگزار شد.

سردار شهید سلیمانی مرد خدا، اهل تهجد و کثیرالبکا بود و با قرآن، و نهج البلاغه انس داشت  

امام جمعه موقت دزفول در خطبه اول نماز ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی، شهادت سپهد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت و در تبین ویژگیهای ارزشمند این شهید والامقام گفت: سردار شهید سلیمانی مرد خدا، اهل تهجد و کثیر البکا بود و با قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه انس و الفت فراوانی داشت.

وی با بیان اینکه یکی از سربازان ولی عصر(عج) امروز به شهادت رسید افزود: ایشان عارفی بزرگ بود و نسبت به اهل بیت علیهم السلام معرفت داشت و از رهبر انقلاب اسلامی بارها آرزوی شهادت را طلب می‌کرد.

 خون شهید سلیمانی ریشه اسرائیل را می‌خشکاند

امام جمعه موقت دزفول تصریح کرد: همانطوریکه خون امام حسین(ع) ریشه بنی امیه را خشکاند خون شهید سلیمانی ریشه اسرائیل را می‌خشکاند.

سردار شهید، جریان مقاومت را بین المللی کرد و باعث اتحاد شیعه و سنی شد

حجةالاسلام والمسلمین خسروپناه با اشاره به جشن داعشی‌های نابود شده و صهیونیست‌های بی دین در پی شهادت سردار سلیمانی گفت: سردار شهید، جریان مقاومت را بین المللی کرد و باعث اتحاد شیعه و سنی شد.

اسراییل و آمریکا بدانند اشک ملت ایران، اشک پایداری و استقامت و کینه علیه آمریکا و اسرائیل است

وی اظهار داشت: اسراییل و آمریکا بدانند اشک ملت ایران، اشک پایداری و استقامت است و هر قطره اشکی برای سردار یک کینه محکم علیه آمریکا و اسراییل در دل مسلمانان ایجاد می‌کند.

خون این شهید باعث استحکام انقلاب اسلامی و ایجاد جریان مقاومت ضد آمریکا در جهان می‌شود

امام جمعه موقت دزفول با بیان اینکه شهید سلیمانی در مقایل داعش ایستاد و آن را شکست داد، افزود: خون این شهید باعث استحکام انقلاب اسلامی و ایجاد جریان مقاومت ضد آمریکا و اسراییل در جهان می‌شود.

مزار شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندسی به مأمنی برای جوانان تبدیل می‌شود

خطیب نمازجمعه این هفته دزفول گفت: مزار شهید همدانی اکنون به مأمنی برای جوانان تبدیل شده است همین اثر را نیز مزارهای شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندسی خواهند داشت.

نیروهای مقاومت احساسی عمل نخواهند کرد و در فرصت مناسب ضربه محکمی به آنها خواهند زد

ححةالاسلام والمسلمین خسروپناه افزود: ترس آمریکایی‌ها بعد از شهادت سردار سلیمانی از لحن و بیانشان مشخص است البته نیروهای مقاومت احساسی عمل نخواهند کرد و در فرصت مناسب و با تدبیر حکیمانه ضربه محکمی به آنها خواهند زد.

بدن تکه تکه شهید سلیمانی درختی ایجاد می‌کند و در دل‌ها زنده خواهد ماند

وی اظهارداشت: دشمن برای شهادت سردار سلیمانی بارها برنامه داشت؛ یک بار زیر حسینیه‌ای در استان کرمان کانال زده بودند و برای شهادت این سردار مواد منفجره کار گذاشته بودند.

امام جمعه موقت دزفول با بیان اینکه بدن تکه تکه شهید سلیمانی درختی ایجاد می‌کند و در دل‌ها زنده خواهد ماند، افزود: شخصیت وی مورد احترام همه جریان‌های سیاسی کشور بود و با هر اشاره مقام معظم رهبری، می‌دوید.

سردار سلیمانی از حضرت فاطمه(س) الگو گرفته بود

امام جمعه موقت دزفول همسرداری را از ویژگی‌های حضرت زهرا(س) دانست و گفت: سردار سلیمانی از حضرت فاطمه(س) الگو گرفته بود و انس عجیبی با صحیفه سجادیه داشت.

حجةالاسلام والمسلمین خسروپناه مردم‌داری و ولایتمداری را از ویژگی های سردار سلیمانی عنوان کرد و افزود: این سردار یک مرکز خیریه در کرمان داشت و همواره به فقرا سرکشی می‌کرد.

زهرای مرضیه(س) برای ولایت مقابل ضد ولایت ایستاد و شهید سلیمانی نیز ذوب در ولایت بود

خطیب نمازجمعه این هفته دزفول با بیان اینکه شهادت حق سردار سلیمانی بود، اظهار داشت: زهرای مرضیه(س) برای ولایت مقابل ضد ولایت ایستاد و شهید سلیمانی نیز ذوب در ولایت بود و آرزو داشت بدنش در راه ولایت تکه تکه شود.

مشارکت حداکثری در انتخابات ضروری است

امام جمعه موقت دزفول در خطبه دوم نماز جمعه دزفول با اشاره به تلاش دشمن برای آسیب دیدن مردم سالاری در ایران در جریان انتخابات گفت: مردم و نامزدهای انتخابات باید به تصمیم شورای نگهبان احترام بگذارند.

حجةالاسلام والمسلمین خسروپناه افزود: دشمن در لیبی جنایت کرد و اگر نظام به دست آنها بیفتد همین جنایات را نیز در ایران پیاده می‌کنند.

اختلاف سلیقه در انتخابات طبیعی است ولی وحدت و تقوا باید سرلوحه مردم قرار گیرد

حجةالاسلام والمسلمین خسروپناه با اشاره به تخریب افراد در فضای مجازی گفت: اختلاف سلیقه در انتخابات طبیعی است ولی وحدت و تقوا باید سرلوحه مردم قرار گیرد.

اگر نمایندگان، قانون مالیات را اصلاح کنند هیچ نیازی به فروش نفت نیست

امام جمعه موقت دزفول با اشاره به اهمیت جایگاه نمایندگان مجلس در تصمیمات کشور افزود: اگر نمایندگان، قانون مالیات را اصلاح کنند هیچ نیازی به فروش نفت نیست.

اگر فردی رد صلاحیت شد بداخلاقی نکنیم و به سایر داوطلبان رأی دهیم

امام جمعه موقت دزفول با تأکید بر لزوم ترغیب مردم برای مشارکت در انتخابات اظهار داشت: نیروهای خوب و ارزشی وارد عرصه انتخابات شده‌اند لذا اگر فردی رد صلاحیت شد بداخلاقی نکنیم و به سایر داوطلبان رأی دهیم.

مطالبه مردم، انتخاب مدیران شایسته و انقلابی و توانمند برای شهرستان دزفول است

وی انتخاب مدیران شایسته و انقلابی و توانمند برای شهرستان دزفول را مطالبه مردم خواند و افزود: دشمن چند سالی است جنگ شناختی را علیه ملت ایران به راه انداخته است.

حجةالاسلام والمسلمین خسروپناه افزود: دشمن در این جنگ بدنبال تغییر محاسباتی مسئولان نظام و تغییر باورهای انقلابی مردم است.

مرثیه سرایی برای بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و شهادت سردار سلیمانی در آیین نماز جمعه برگزار شد.

نماز عصر در این آئین معنوی هم به امامت حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول اقامه شد.

همچنین نمازگزاران دزفول بعد از نماز جمعه در محکومیت اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی از مصلای دزفول تا مسجدحضرت زینب(س) راهپیمایی کردند.