۱۲م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در پاسخ به پرسشهای جوانان انقلابی حوزه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهدا

امام جمعه دزفول: باید با عملکرد صحیح خود ریزشها را به حداقل و رویشها را به حداکثر رساند.

زمان انتشار: ۱۲م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴ ب.ظ | کد خبر: 80330

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع بسیجیان حوزه مقاومت حمزه سیدالشهدا به پرسشهای جوانان بسیجی و انقلابی پاسخ دادند.

امام جمعه دزفول در پاسخ به دغدغه بسیجیان در خصوص بصیرت گفت: انسان برای طی کردن درست راه و منحرف نشدن از مسیر مسقیم باید علاوه بر ایمان، توکل به خدا، توسل به ائمه، تفکر و دور بودن از تعصبات باید در عصر غیبت امام زمان بعنوان مراد خویش بدور از هر گونه ذهنیت، از نائب ایشان تبعیت کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در جواب پرسش دیگری تصریح کرد: تشکیل میز خدمت برای شفاف بودن فعالیتها می‌باشد و نهاد امامت جمعه تمام فعالیتهای خود را در سایت و کانالهای مختلف از جمله ایتا و سروش منعکس می‌کند که همه می‌توانند به آنها  دسترسی داشته باشند.

امام جمعه دزفول افزود: تلاش بر این است که بصورت دوره‌ای و سرزده در مساجد مختلف حضور یابیم و پاسخگوی سؤالات نمازگزاران باشیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر اینکه نباید ذره‌ای از اصول انقلابی و عقاید خود کوتاه آمد گفت: باید در هر شرایطی بر اصول انقلابی خود پایبند بود و با حفظ اصول و خط قرمزها بنا بر مصالح شرع و انقلاب، افراد را جذب انقلاب کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دغدغه جوانان را مقدس و محترم دانست و گفت: از دغدغه جوانان انقلابی استقبال می‌کنیم ولی باید از جوانب مختلف به موضوعات نگریست، اگر بتوان با پایبندی بر اصول، ذره‌ای از دشمنی افراد کم کرد و یا آنها را جذب کرد عقلایی خواهد بود.

امام جمعه دزفول افزود: باید با عملکرد صحیح خود ریزشها را به حداقل و رویشها را به حداکثر رساند.