۱۲م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۲م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸ ق.ظ | کد خبر: 80320

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در جلسه خیرین سلامت در دانشگاه علوم پزشکی دزفول به تحلیل افتتاح پروژه‌های خیرین سلامت دزفول و اهدای کلید این پروژه‌ها به دانشگاه علوم پزشکی دزفول و بازتاب آن پرداخته شد.

امام جمعه دزفول ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: افتتاح پروژه‌های سلامت نتیجه ظرفیتها و توانمندیها و اخلاص در کار است که افراد با توانمندی و اخلاص تلاش کردند و با روحیه جهادی و انقلابی پیش رفتند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: همکاری افراد در تکمیل پروژه‌ها بر اساس برّ و تقوا بود و سنت الهی بر این که اگر تعاون بر اساس تقوا باشد آن کار موفق و برجسته می‌شود.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر اینکه می‌توان برای گامهای بلندتر آماده شد، اظهار کرد: سعی بر این است که تمام افرادی که اهل کار خیر هستند و تمایل به انجام امور خیر دارند زیر چتر مجمع خیرین قرار گیرند.

همچنین دکتر پریدار در این جلسه گفت: در نگاه ژئوپلتیک و امنیتی استان خوزستان در کشور، ایران کوچک شمرده می‌شود و دزفول نیز لنگرگاه استان است.

دکتر پریدار افزود: برای مسیر حرکت باید نقشه مشخص و مدون و مبنی بر واقعیتهای اقصادی کشور داشت و در این راستا با مشارکت معاونین، نقشه راه ۲۰ ساله دانشگاه علوم پزشکی دزفول ترسیم شده است.

وی ضمن اشاره به اینکه باید در موضوع آموزش و پیشگیری سرمایه گذاری کرد اظهار کرد: با تکمیل پروژه‌ها ی تعریف شده توسط دا نشگاه تا ۴۰-۳۰ سال آینده دیگر مشکلی در زیرساختها نخواهیم داشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول تصریح کرد: به نسبت سرانه کار خیر در دزفول و شاخص نسبت جمعیت به کار خیر دزفول مقا م اول را در کشور دارد.

شایان ذکر است که پس از پایان جلسه از چند پروژه در حال ساخت از جمله مرکز بالینی، کلاسهای درس و سالن دانشکده‌ها و بیمارستان فوق تخصصی زنان و زایمان حضرت زینب(س) که تنها بیمارستان فوق تخصصی زنان در جنوب غرب کشور است بازدید کردند.