۱۱م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۱م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۱:۵۴ ب.ظ | کد خبر: 80304

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع صمیمی بسیجیان حوزه مقاومت بسیج حمزه سیدالشهدا در گرامیداشت حماسه ۹ دی روز بصیرت گفت: با خلاقیت و ابتکار مقام معظم رهبری پس از ۴۰ سال که از عمر انقلاب سپری شده است بیانیه گام دوم انقلاب بعنوان نقشه راه منتشر شد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: معمولا انقلابها پس از مدتی دچار تعصب و جمو د فکری می‌شوند و نمی‌توانند خود را با مسائل جدید طبق اصول اولیه انقلاب تطبیق دهند ولی انقلاب اسلامی فراز و نشیبهای فراوانی را پشت سر گذاشت و توانست بر آرمانها و اهداف اولیه خود پابرجا بماند که پیروزی بزرگی برای انقلاب است.

امام جمعه دزفول به شور و نشاط جوانان امروز اشاره کرد و افزود: گاه امر بر مسئولین مشتبه می‌شود که با گرفتن رأی مردم می‌توانند هرگونه که می‌خواهند فکر کرده و عمل کنند که ناشی از عدم بینش سیاسی صحیح افراد است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی رمز پویایی و استمرار انقلاب اسلامی را ثبات قدم بر اصول اولیه دانست و اظهار کرد: فاصله نگرفتن از ارزشهای دینی بسیار اهمیت دارد، گاه تاکتیک تغییر می‌کند ولی هیچگاه استراتژی نباید تغییر کند.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر عبرت گرفتن از حوادث و اتفاقاتی که بر ملت و کشور گذشته افزود: دشمن در هجمه فرهنگی خود قصد کمرنگ کردن ارزشها را دارد، نباید اجازه داد که دشمن با صحنه سازی و تحریف تاریخ، آن را تغییر دهد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول خاطر نشان کرد: بعضی از حوادث و فتنه‌ها چون ۹ دی عبور از پیچ تاریخی خطرناکی است که اگر بیان نشود فراموش می‌شود، به حکم عقل نباید اجازه داد این دستاورد عظیم فراموش و یا منحرف شود.

امام جمعه دزفول فرمایشات مقا م عظمای ولایت در بیانیه گام دوم را دارای مبانی پنهان دانست که باید آن را تجزیه و تحلیل کرد، و اظهار کرد: چنین اتفاقاتی ناشی از یک بیماری اجتماعی است و حق و باطل در غبار فتنه قابل تمییز نیست و به اعتقاد مقام معظم رهبری تنها راهکار غلبه بر آن حضور حماسی مردم بود که باطل السحر فتنه بود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانیه خود انگیزه حضور را در ایمان قلبی و دینی می‌داند که مورد هجوم دشمن است و باید مراقب آن بود.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به اینکه نباید نگرش ما به انقلاب عوض شود گفت: مقام معظم رهبری در بیا نیه گام دوم انقلاب ریشه‌های حرکت ۹ دی را بیان می‌کنند، با تحلیل مسائل، اذهان تراوش کرده و گاه نکته‌های جدیدی برای افراد روشن می‌شود.

امام جمعه دزفول در پایان گفت: ما در میانه راه هستیم و این راه همچنان ادامه خواهد داشت.