۱۱م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۱م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱ ق.ظ | کد خبر: 80296

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی در آئین بزرگداشت یوم الله ۹ دی و چهلم شهید رضا صیادی در شامگاه نهم دی در حسینیه ثارالله دزفول و با حضور باشکوه مردم مؤمن و ولایی شهرستان دزفول ۹ دی روز بصیرت و یاد شهدا در تمامی عرصه‌ها خصوصا شهید رضا صیادی را گرامی داشت و گفت: این شهید والامقام شهید مقابله با فتنه و شهید راه بصیرت است که با خون خود بصیرت را ارتقا داد.

امام جمعه دزفول افزود: اگر در مقابل جنگ نرم دشمن برنامه فرهنگی داشته باشیم می‌توان در مقابل شبیخون فرهنگی دشمن مقاومت کرده و از نفوذ دشمن جلوگیری کنیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: بصیرت به معنای اعتقاد قلبی و در اصطلاح نیروی درونی است که به نور قدسی مبدل شده و موجب ادراک حقایق امور می‌شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول عوامل ایجاد بصیرت را  ایمان و تقوا خواند و گفت: به فرموده پیامبر نابینای واقعی کسی است که بصیرت ندارد و در روایات آمده است کسی که بصیرت ندارد همانند فردی است که در بیراهه سیر می‌کند.

امام جمعه دزفول به خسارات بی بصیرتی اشاره کرد و افزود: ملت ایران در چهل ساله انقلاب، فراز و نشیبهای فراوانی متحمل شدند و از تمام فتنه‌ها با بصیرت خود عبور کردند.

امام جمعه دزفول به تبیین فتنه ۸۸ پرداخت و اظهار کرد: دست دشمنان خیلی زود رو شد و رسوا شدند، مردم با بصیرت بصورت خودجوش به میدان آمدند و با ایمان قلبی خود پاسخ بی‌حرمتی به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را با مشت گره کرده دادند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: پاسخ قاطع ملت به اغتشاشات در فتنه‌ها و حمایت آنها از ولایت اهمیت فراوانی دارد و مقام معظم رهبری نیز تنها راه چاره عبور از فتنه‌ها را حضور مردم در صحنه می‌دانند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: فتنه ۸۸ خسارات زیادی به ملت و کشور وارد کرد و یکی از خسارات سنگین فتنه، اعمال فشارها و تحریمهای دشمنان است که حاصل عملکرد خائنانه سران فتنه است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب با بیانیه گام دوم انقلاب، نقشه راه را پیش پای ما گذاشتند اظهار کرد: دشمن هوشیار است و نباید او را دست کم گرفت چراکه برای نفوذ برنامه ریزی می‌کند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: دشمن تلاش می‌کند فرهنگ شهادت و ایثار را از ما بگیرد چراکه تا زمانی که این فرهنگ در جامعه وجود دارد نمی‌تواند بر جامعه غلبه یابد.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم از خانواده شهید رضا صیادی شهید مدافع امنیت و شهید مقابله با فتنه تجلیل شد.