۹م، دی ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۹م, دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲ ب.ظ | کد خبر: 80286

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جمع نیروهای تیپ ۲۹۲ سرلشکر آزادی دزفول از ۹ دی به عنوان روز بصیرت ملت ایران نام برد و افزود: اگر در مسیر زندگی بصیرت نباشد انسان از هدف فاصله می‌گیرد.

امام جمعه دزفول گفت:، هر انسانی به تناسب شرایط زندگی نیاز به بصیرت دارد که در زمان بروز احساسات و وسوسه بصیرت داشته باشد به این معنی که از روی عقلانیت حرکت کند.

وی تصریح کرد: در مدت بیش از ۴ دهه پس از پیروزی انقلاب، فراز و نشیبهای فراوانی پشت سر گذاشته‌ایم و کمتر انقلابی است که پس از پیروزی بر آرمانهای خود باقی بماند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: پیروزی در انقلاب کار سختی است ولی سخت‌تر از آن حفظ انقلاب است، وقتی سرچشمه سالم باشد اگر در بین راه آب آلوده شود باز هم آب، تصفیه و زلال خواهد شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ایستادن در مقابل فتنه دشمنان را کار دشواری دانست و خاطرنشان کرد: فتنه ۸۸ و آبان ۹۸ حوادث اتفاقی نیستند بلکه توسط دشمن برنامه‌ریزی شده بودند ولی انقلاب در تمام این اتفاقات به مسیر خود ادامه داد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: در فرهنگ قرآنی گاه یک عمل بعنوان یک موجود زنده به حساب می‌آید و رهبر معظم انقلاب نیز انقلاب اسلامی را به یک پدیده زنده تشبیه می‌کنند که دارای حیات است.

وی ادامه داد: یکی از خصوصیات انقلاب غربالگری است که در دوره‌های مختلف صورت گرفته و در اتفاقات متعدد سره از ناسره جدا شده است.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: ذات فتنه مانند غباری است که حق و باطل را مشتبه می‌کند و در این میان بصیرت راه را نشان می‌دهد.

امام جمعه دزفول به تعبیر رهبر معظم انقلاب از بیمه شدن کشور در فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت: در اتفاقات و فتنه‌ها خسارات زیادی وارد می‌شود ولی دستاوردهای فراوانی هم شامل تجهیزان سخت افزاری و نرم افزاری حاصل می‌شود.

وی افزود: در تحریمها و فشارها ملت ایران در تمام عرصه‌ها ساخته شد، پیشرفت کرد و سربلند شد.

امام جمعه دزفول سرمایه‌های کشورها را نیروی انسانی کارآمد، علم و فناوری و توانمندی دانست و اظهار داشت: امروزه جنگ نرم حاکم است، جنگ اندیشه‌ها و عقیده است و شهدای فراوانی را که ارتش جمهوری اسلامی تقدیم کرده است نشان از فکر و اندیشه و اعتقاد راسخ این مجموعه خدوم است.