۲۳م، آذر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ | کد خبر: 80084

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی در دیدار شهری رئیس فرودگاه دزفول ضمن اشاره به اهمیت فرودگاه دزفول گفت: استقبال مردم از فرودگاه بیانگر نیاز شهرستان است و مجوز استفاده کشوری از فرودگاه لشکری از سوی مقام معظم رهبری نشان از عنایت ایشان به دزفول است.

امام جمعه دزفول مشکلات کنونی فرودگاه را قابل حل دانست و افزود: ارتباط با مسئولین از جمله نهاد امامت جمعه، ارتباط با سرمایه گذاران شهرستان، استفاده از اعتبار آنها و جلب اعتماد افراد برای دریافت برخی خدمات، برای فرودگاه مفید خواهد بود.

امام جمعه دزفول به استعدادها و ظرفیتهای فرودگاه دزفول اشاره کرد و افزود: با راه‌اندازی مرز هوایی شهرستان و توسعه فرودگاه با تمام پتانسیل و ظرفیت، صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای همجوار میسر خواهد شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی، شهرستان دزفول را از نظر جغرافیایی یک منطقه سوق الجیشی عنوان و خاطرنشان کرد: با نگاه سرمایه گذاری فکری و فرهنگی، جذب افراد با استعداد و برنامه ریزی دقیق می‌توان برخی نیازهای فرودگاه وحدتی را برطرف کرد.

در این دیدار رئیس فرودگاه پایگاه چهارم شکاری دزفول برخی مشکلات این فرودگاه را بیان و گزارشی از عملکرد پرسنل هوایی در این فرودگاه ارائه داد.