۹م، آذر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۹م, آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۹ ق.ظ | کد خبر: 79824

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین نامگذاری بلوار زیباشهر به نام شهید نادری شهید مدافع امنیت در شهرستان دزفول با حضور مسئولین شهرستان و اهالی این منطقه در سالروز شهادت شهید حاجی مراد نادری برگزار شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در این مراسم شهدا را سرمایه دانست و گفت: مردم و جامعه‌ای که قدر سرمایه‌های خود را بدانند، آنها را بزرگ شمرده و نگذارند که به فراموشی سپرده شوند، در مسیر تعالی و کمال قرار دارد.

امام جمعه دزفول افزود: امروز بصورت نمادین بلوار زیباشهر به نام این شهید بزرگوار با همت شورای شهر دزفول، شهرداری و شورای نامگذاری این شهرستان نامگذاری شد تا اجازه ندهیم شهدا به فراموشی سپرده شوند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: راه شهدا باید مشعل فروزان ملت ایران باشد چراکه اگر دشمن توانست ما را از شهدا جدا کرده، بین ما و شهدا و آرمانها و اهداف بلند شهدا فاصله ایجاد کند، بر ما پیروز شده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اظهار کرد: تا زمانی که مسیر نورانی شهدا و خط سراسر افتخار و باشرافت شهدا دنبال می‌شود قطعا دشمن نمی‌تواند کاری از پیش برده و به اهداف خود برسد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: مسئولین باید خود را مسئول و پاسخگو بدانند و برای رسیدن به مطالبات بحق مردم تلاش کنند تا وظیفه خود را به خوبی انجام داده باشند.