۸م، آذر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید مصطفی زالی زاده

از دستورات اسلام پیروی کنید.

زمان انتشار: ۸م, آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 79758

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

وصیت نامه شهید مصطفی زالی زاده

وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِنَ الْأَمْوَالِ وَالْأَنْفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ۰ أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ  سوره بقره آیه ۱۵۵ و۱۵۶

چه کشته شویم وچه بکشیم پیروزیم.           امام خمینی(ره)

سلام بر پسـرانِ عزیزم و سلام بر علی و سلام بر حسن، محمّدرضا، عبدالرضا، غلامرضا و معصومه که باید همچون سربازان امام حسین(ع) جان نثاری کنند و به کمک امام زمان(عج) خود بشتابند.

پسران عزیزم از دستورات اسلام پیروی کنید و مبادا که از امام خمینی(ره) پیروی نکنید و دستورات اسلام را انجـام ندهید.

شما پسران من وقتی هستید که به آنچه خداوند گفته و آنچه پیامبرگفته عمل کنید. شما در فکر من نباشید. در فکر اسلام باشید. اسلام در خطر است. آیا شما ندیدید که امام حسین(ع) جان داد و تمام یاران و اموال خود را فدای اسلام کرد؟ آیا شما امام خمینی(ره) را ندیدید که پسر خود را فدا کرد؟ آیا شما پدران بسیار زیادی را ندیدید که پسران خود را در راه حفظ وحدت و مکتب اسلام به اسلام تقدیم کردند.

پس بکوشید تا اسلام را زنده بدارید و ان‌شاءالله بتوانید هم خودتان و هم برادران دیگر خود را به احکام اسلام راهنمائی کنید و مسجد را خالی نکنید. زیرا به قول امام خمینی(ره) دشمنان از مساجد می‌ترسند. این آرزوی من است که اگر سعادت شهادت نصیب من شد؛ شما گریه نکنید. من کربلائی هستم؛ به بزرگی کربلای حسین(ع). من که در میان عاشقان حسین(ع) رفتم و با آنان همسنگر شدم چون پیرتر هستم آنان از من روحیه گرفتند و خوشحال شدند که شخصی مثل من با این سن و سال به جبهه آمده است.

پسران عزیزم: در این جبهه از سن ۱۲ سالگی تا ۶۰ سالگی هم هست پس ان‌شاءالله اگر سعادتِ شهادت نصیب من شد، برای من گریه نکنید تا می‌توانید صبرکنید. ان‌شاءالله یحبّ الصّابرین چون خداوند صـابران را دوست دارد و اگر ان‌شاءالله به سلامت آمدم برای شما می‌گویم که درکربلای خمینـی(ره) چه گذشته است.

به تمام برادران و دوستـان و اقوام سلام برسانید و بگوئید مصطفی زالی زاده سربـاز امام خمینی(ره) به شما سلام می‌رساند.

حسین جان حسین جان  جانها فدایت

مـا را تـو مهمـان کـن بـه کـربلایت

۸/۹/۶۰

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول