۲۹م، آبان ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۹م, آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۶ ب.ظ | کد خبر: 79734

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” راهپیمایی باشکوه مردم ولایتمدار و متدین شهرستان دزفول در محکومیت اعمال آشوبگرانه فتنه‌گران با حضور روحانیت، طلاب، دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم شهرستان برگزار شد.

امام جمعه دزفول در مقابل آستان متبرک سبزقبا با اشاره به آیاتی از قرآن کریم نتیجه پایداری و استقامت در راه خدا را یاری خدا دانست و گفت: ثبات قدم نعمت بزرگی است که خداوند به اولیاء خاص خود می‌دهد و افرادی را که در مقابل فتنه و فتنه‌گران ایستاده و مطیع امر مولا و رهبر باشند در مقابل دشمن ثابت قدم می‌دارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: دشمن در مدت بیش از ۴ دهه پس از پیروزی انقلاب هنوز ملت ایران را نشناخته‌ و بقدری زبون است که امروز به سرعت خود را لو داده و رخ نمایاند.

امام جمعه دزفول افزود: در پاسخ دشمن که می‌گوید که ملت ایران باید دست از انقلاب بردارد می‌گوییم خط ملت از آشوبگران وطن فروش جدا می‌باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اظهار کرد: امروز با صدای بلند و رسا نگرانی مردم را از تورم به گوش همه می‌رسانیم، مردم از بعضی عملکردهای مسئولین، عدم صداقت و شفافیت گلایه، و به بعضی از تصمیمات که مشکلات فراوانی برای مردم بوجود آورده نقد جدی دارند.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر عبرت گرفتن از حوادث تلخ، تصریح کرد: اگر مسئولی اشتباه کرد باید شهامت داشته و عذرخواهی کند و بداند که این عذرخواهی نشان از روح بلند فرد دارد.

امام جمعه دزفول افزود: روحیه تلاش و کوشش برای گره‌گشایی از کار مردم بسیاری از مشکلات را حل می‌کند، مسئولین باید خود را خدمتگزار مردم دانسته و خود را موظف بدانند که شبانه‌روز به مردم خدمت کنند.