۲۸م، آبان ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۸م, آبان ۱۳۹۸ ساعت ۸:۱۲ ق.ظ | کد خبر: 79709

به گزارش اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در آئین افتتاح یک فروشگاه با فروش غیرحضوری در سالن شیخ انصاری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشمندان و جامعه شناسان باید سه خصلت ظلم نکردن، صادق بودن و عمل به وعده را محور اصلی کار خود قرار دهند.

امام جمعه دزفول با اشاره به ظرفیتها و پتانسیل فراوان شهرستان دزفول افزود: خداوند به این دیار هم نعمت مادی و هم نعمت معنوی عطا فرموده که عدم توجه به این نعمتها، تمام تلاشها و فعالیتها بی‌نتیجه خواهد بود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با استناد به روایات ائمه هدی(ع) به همدلی مسئولین تأکید کرد و گفت: مسئولین باید به دور از منیّتها و اختلافات حزبی و سیاسی متوجه ظرفیتها و پتانسیلهای شهرستان دزفول باشند و برای آن چاره اندیشی کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ادامه داد: توسعه و رشد شهرستان از مسیر نعمتهای خدادادی عبور می‌کند و باید مسئولین مراقب شیاطین و بدخواهان نظام باشند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به حرفه‌ها و رشته‌های شهرستان اشاره کرد و افزود: پایه و اساس کار کشاورزی، صنایع تبدیلی و صنایع مرتبط با کشاورزی است و محصولات آن باید به دیگر مناطق صادر شود که از مسئولین درخواست دارم برای مسائل اقتصادی از کارشناسان مجرب بهره گیرند.

امام جمعه دزفول اشتغال شهرستان دزفول را قابل حل دانست و یادآور شد: محور اقتصادی شهرستان دزفول برای تمامی منطقه شرق و غرب کشور مفید است و باید به مؤلفه‌های اساسی آن توجه کرد.