۱۶م، آبان ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۶م, آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳ ب.ظ | کد خبر: 79520

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) حجةالاسلام والمسلمین قاضی در جمع مجموعه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) دزفول ضمن تبریک ۹ ربیع الاول آغاز امامت امام زمان و تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در این زمینه گفت: فضای مجازی فرصت بسیار خوبی برای ترویج معارف مهدوی می‌باشد که نباید از آن غافل شد.

امام جمعه دزفول افزود: باید از فرصت رادیو شهری دزفول استفاده کرد و گزارشی از کارهای اصولی، مبتکرانه و خلاقانه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود که در شهرستان فعالیت می‌کند و با آموزش و پرورش، دانشگاهها و حوزه‌ها تعامل فرهنگی دارد و خود به نوعی تبلیغ معارف مهدوی محسوب می‌شود به شهروندان ارائه داد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: می‌توان از تمام کارشناسان مهدوی و ترجیحا اساتید و فضلای حوزه بهره برد و در  تمام نقاط شهرستان برنامه ترتیب داد و حتی می‌توان در حد امکان در شهرهای حومه دزفول شعب مختلف مهدویت را احداث کرد.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر ارتباط با مسئولین عقیدتی سیاسی یگانهای نظامی شهرستان گفت: رسیدن مجموعه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود به مرحله تولید محصولات فرهنگی مهدوی گام بلندی است که باید مورد توجه قرار داشته باشد.

در ابتدای این دیدار حجةالاسلام والمسلمین محمدرضا زارع گزارشی از فعالیتهای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود و کارهای در دست اقدام ارائه داد و گفت: بیش از نیمی از کارها و برنامه‌های مهدوی صورت گرفته در استان در بنیاد مهدویت دزفول انجام می‌گیرد.

رئیس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود دزفول همچنین گزارشی از برنامه‌های تو لیدی در استودیوی ضبط صدا در بنیاد و همایشهای برگزار شده در سالن ولایت ارائه داد و افزود: تهیه برنامه در استودیو برای پخش از رادیو دزفول، برگزاری دوره‌های امام مهدی شناسی ویژه دوره اول و دوم متوسطه مدارس دزفول برای بیش از ۲۰۰۰ دانش آموز از ۷۰ کلاس و از ۴۰ مدرسه و انتشار اخبار مهدوی در چندین سایت و کانال از دیگر برنامه‌های بنیاد مهدویت دزفول می‌باشد.

شایان ذکر است که در سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) و به همین مناسبت نماهنگ مهدویت که در بنیاد فرهنگی حضرت  مهدی موعود(عج) تهیه شده بود توسط امام جمعه دزفول رونمایی شد.