۱۳م، آبان ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲ ب.ظ | کد خبر: 79493

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در روز ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز مردم فهیم و بصیر شهرستان دزفول همزمان با حدود ۱۰۰۰ شهر و روستا در کشور سربلند و سرفراز ایران اسلامی گرد هم آمدند و با راهپیمایی باشکوه و عزتمدارانه خود فریاد “مرگ بر آمریکا” ، “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آل سعود” سر دادند و بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و استکبار جهانی زدند.

در این مراسم که روحانیت پیشاپیش جمعیت در حرکت بود علاوه بر دانش‌آموزان و دانشجویان تمام اقشار ولایتمدار شهرستان دزفول شرکت کرده و نفرت و انزجار خود از استکبار جهانی و سیاستهای ظالمانه و عوامفریبانه آمریکا را فریاد زدند و به گوش جهانیان رساندند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول که از ابتدای راهپیمایی در میدان حاج مرادی همراه راهپیمایان بود در مصلای امام علی علیه السلام، ۱۳ آبان را روز ملی مبارزه با استکبار جهانی خواند و گفت: ۱۳ آبان روزی است که دانشجویان در سال ۱۳۵۸ با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا هیمنه شیطان بزرگ را در هم کوبیدند.

امام جمعه دزفول افزود: آمریکایی که در ۱۳ آبان ۱۳۴۳ امام راحل را تبعید کرد با آمریکای امروز و دشمنی با ملت ایران تغییر نکرده است و همان ماهیت استکباری را دارد با این تفاوت که با مقاومت ملت ایران و ملتهای منطقه وقیح تر شده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تصریح کرد: مبدأ مخاصمات ایران و آمریکا از مرداد سال ۱۳۳۲ و بلکه قبل از آن بوده است که لحظه‌ای از دشمنی با ملت ایران دست بر نداشته است و این تصور که اختلافات ایران و آمریکا از تسخیر لانه جاسوسی شروع شده است اشتباه می‌باشد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: انقلاب ما از همان ابتدا با شعارهای انقلابی ضد آمریکا و ضد استکبار همراه بوده است.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: آمریکا تلاش می‌کند در عرصه‌های مختلف در بین ملت ایران و در نهادهای اجرایی و فرهنگی ایران اسلامی نفوذ کند و اگر می‌خواهد که ما را با زور و ارعاب پشت میز مذاکره بنشاند قصد دارد که به دنیا بگوید بعد از ۴ دهه، توانستیم مقاومت ملت ایران را بشکنیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: آمریکا نمی‌خواهد که استکبارستیزی ایران برای دیگر ملتها الگو قرار گیرد.

امام جمعه دزفول یادآور شد: ۱۳ آبان نماد طمع ورزی آمریکا و تکبر و استبداد شیطان بزرگ، نماد پیش قراولی نسل جوان و نماد جسارت و شجاعت نسل جوان انقلابی است و دشمنان باید بدانند که امروز هر چه بیشتر در مصاف با ملت ایران هزینه کنند ضرر آنها بیشتر خواهد بود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: فشار حداکثری دشمن پیروزی حداکثری ملت ایران و تهاجم سنگین دشمن شکست سنگین‌تری برای استکبار جهانی در پی خواهد داشت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی گفت: شکست راهبردی آمریکا در غرب آسیا و منطقه خاورمیانه به وضوح نشانه‌های افول آمریکا را در پی داشته است و امروز صدای خورد شدن استخوانهای آمریکا که نه جرأت جنگ با ایران را دارد و نه توان دشمنی با ملت ایران را دارد به گوش می‌رسد.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: باید حقایق را دید و با ملت رشید و بصیر ایران در مقابله با استکبار جهانی همراه و همدل شد.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم باشکوه قطعنامه ۶ بندی قرائت و توسط راهپیمایان تأیید شد.