۱۲م، آبان ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در جلسه هماهنگی راهپیمایی 13 آبان روزملی مبارزه با استکبار جهانی

امام جمعه دزفول: مبارزه بین حق و باطل همیشگی بوده و دوستی استکبار یک خیال واهی است.

زمان انتشار: ۱۲م, آبان ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۱ ق.ظ | کد خبر: 79458

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان روزملی مبارزه با استکبار جهانی در نهاد امامت جمعه ۱۳ آبان را یکی از روزهای استکبارستیزی دانست و گفت: مبارزه بین حق و باطل همیشگی بوده و دوستی استکبار یک خیال واهی است.

امام جمعه دزفول افزود: ملت ایران ملتی است که تسلیم فشار دشمن نمی‌شود و هرچه محکم‌تر باشد بیشتر از آسیب دشمن مصون خواهد بود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: مناسبتهایی مانند ۱۳ آبان بسیار ارزنده هستند و می‌توان آنها را یوم الله نام نهاد، باید از این فرصتها استفاده کرد و باردیگر جامعه را در برابر توطئه‌ها و فتنه‌های استکبار علیه جمهوری اسلامی و بشریت بیمه کرد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: ۱۳ آبان روزی مهم و سرنوشت‌ساز‌ است که جزء تاریخ انقلاب اسلامی و نقطه عطفی در تاریخ ایران محسوب می‌شود.

گفتنی است که افراد حاضر در این جلسه با توجه به اوضاع اخیر منطقه بر برپایی باشکوه و متفاوت راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان تأکید داشتند.

شایان ذکر است مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان دزفول ساعت ۹ صبح از میدان حاج مرادی به سمت مصلای امام علی علیه السلام شروع خواهد شد و سخنران مراسم حجةالاسلام والمسلمین قاضی خواهد بود.

پیش از شروع راهپیمایی گروه مارش از چهار راه شریعتی به سمت محل شروع راهپیمایی حر کت کرده و در میدان حاج مرادی به راهپیمایان ملحق خواهد شد.