۳م، آبان ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳م, آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰ ب.ظ | کد خبر: 79299

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار معاونت نیروی انسانی سازمان اتکا در خصوص ظرفیتهای شهرستان دزفول گفت: دزفول سرزمین نعمتها و قطب کشاورزی کشور محسوب می‌شود؛ باید از این نعمتها درست استفاده شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به مرغوبیت تولید خاویار و قارچ دزفول نسبت به دیگر مناطق کشور اشاره کرد و افزود: اگر مشکل مرز هوایی شهرستان حل شود می‌توان با کشورهای خلیج فارس رقابت کرد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: صنعتی کردن دزفول و ساخت پالایشگاه برای کشاورزی مضر است و تنها راه توسعه دزفول، کشاورزی و صنایع تبدیلی است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: هرجا حرکت تعطیل شد آنجا شکست می‌خورد و اگر از ظرفیت دزفول درست استفاده شود نه تنها اشتغال جوانان این شهرستان، بلکه کل استان را جوابگو خواهد بود.

امام جمعه دزفول به مشکلات حساس شهرستان دزفول اشاره و تأکید کرد: دزفول در دوران دفاع مقدس خوش درخشید و بعنوان شهر مقاومت و ایستادگی معرفی شد، این همه ظرفیت از استقامت مردم دزفول است و باید مسئولین قدر شناس این مردم باشند.

وی گفت: مسئولین باید نگاه ویژه از جهت سابقه و پیشینه‌ شهرستان داشته باشند که انتظار زیاد و توقع بی جایی نیست.

امام جمعه دزفول به پیشینه و سابقه خانواده آیت الله قاضی(ره) اشاره کرد و افزود: خانواده ما بومی است و مردم از ما توقع دارند که مشکلات آنها را برطرف کنیم و انتظار می‌رود مسئولین شرکت شهید بهشتی قدری از مشکلات مردم را از دوش ما بردارند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به تجربه و پیشینه ۵۰ ساله شرکت شهید بهشتی اشاره و خاطر نشان کرد: ایجاد صنایع تبدیلی به سرمایه گذاری زیادی نیاز ندارد چرا که تمام زمینه‌ها وجود دارد و سریع به بهره برداری می‌رسد و جذب جوانان جهت ایجاد اشتغال در این شرکت باید در اولویت باشد.

در این دیدار آقای غلامی مسئول معاونت کل نیروی شرکت اتکا گزارشی از روند کار این شرکت ارائه داد.