۳م، آبان ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید ورشو ساز

خداوند در این هنگام جهاد با دشمنان اسلام را برای ما مقرر کرده است.

زمان انتشار: ۳م, آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 79290

وصیت نامه برادر شهید ورشو ساز

وَ الَّذِینَ هُمْ لِأَماناتِهِمْ وَ عَهْدِهِمْ راعُونَ

و کسانی که امانات و عهدشان را رعایت می‌کنند بدرستی که زندگی را سراسر فراموشی و ناسپاسی فراگرفته است. عهد و امانت خود را فراموش کرده‌اند و دنیای دل فریب انسانها را از عهد و امانت خود بازداشت است.

و در این میان مردانی هستند که امانات خدا که این جهان و وجود نعمتها است به اندازه خویش نگهداری می‌کنند و خوشی‌ها و لذتهای دنیا آنها را از عهدی که با خدای خویش بسته‌اند غافل نکرده است. عهدی را که با خدا بسته‌اند این است که لحظه‌ای تا استقرار حکومت الله در جهان از پای ننشینند و امانتدار درستی باشند.

در این زمان وجود ما یک امانت الهی است که خداوند متعال بدست ما سپرده است. وظیفه ماست که این امانت را به وجهی که مورد عنایت اوست نگهداری و دوباره به او بازگردانیم و خداوند در این هنگام جهاد با دشمنان اسلام را برای ما مقرر کرده است و دری از رحمت الهی را به روی ما باز کرده است و بر ماست که بر عهد خویش وفا کنیم و دین حق را حفظ و یاری نمائیم.

در این لحظات آخر سخنانی دارم که انتظار عمل به آنها را خواهانم.

اول اینکه: همیشه بدانید که این وجودی که در اختیار ماست از آن خداست و ما باید دیر یا زود به او بسپاریم. إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ ما از طرف خدا آمده‌ایم و به طرف او رجوع خواهیم کرد . پس چه بهتر امانت خود را آنچنان که او رضایت دارد به او بدهیم و رضایت خدا فقط بوسیله طاعت و بندگی اوست.

و دیگر اینکه: هیچ وقت خدا را از یاد نبرید زیرا آنکس که پیوسته بیاد پروردگار است و دیده  بیدارش را در افکار و اعمالش ناظر می‌داند ممکن نیست دست به گناه بزند. هیچ گاه از رحمت خدا نا امید نشوید که خدا تمام درهای رحمت خود را بر روی بندگانش باز گذاشته و توبه را فرا پای او قرار داده است.

دائماً پیروی مکتب سرخ ولایت باشید و این امام بزرگ را پیروی کنید که خدای ناکرده اگر قدر این نعمت را ندانیم خدا عذابمان خواهد کرد و همیشه از خدا بخواهید که او را تا ظهور حضرت مهدی (عج) نگهدارد و قدر روحانیت عزیز این مبلغین اسلام اصیل و تشیع را بدانید و هیچ گاه از آنها جدا مشوید. برای اینکه در آن هنگام فرصتی به دست دشمنان اسلام داده‌اید تا بتوانند توطئه‌های زشت و ننگین خود را به اجرا در آورند.

از این انقلاب تا سر حد شهادت پاسداری کنید که این انقلاب دستاورد خون عزیزان ماست که در این راه جان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کردند تا شاید بتوانند عهدی را که با خدای خویش بسته‌اند وفا کنند.

در پایان از خانواده‌ام که که سالها موجب رنج و زحمت آنها بوده و نتوانستم حقی را که بر من داشتند ادا کنم می‌خواهم که مرا ببخشید و در مرگ من صبر کنند که خدا صبرکنندگان را دوست دارد و هیچگونه، ضعفی به خود راه ندهد که خدای ناکرده دشمنان اسلام وقت را غنیمت شمرده و از این ضعفها استفاده کنند و از برادران و دوستان عزیزم می‌خواهم که اگر اخلاق و یا رفتار ناپسندی از من با آنان سر زده مرا ببخشید و دعا کنند شاید خداوند این جان ناقابل ما را که همان امانت خودش است از ما قبول کند و ما را ببخشد.

ضمناً تمام وسائل و اموال من برای برادر مسعود است که هر طور خواست می‌تواند با آنها عمل کند.

(والسلام )  – من الله التوفیق (توفیق همگان را از خداوند متعال خواستارم )

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول