۲۹م، مهر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۹م, مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶ ق.ظ | کد خبر: 79216

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” به مناسبت ۲۴ مهر سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی به فرمان امام راحل، رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم شکاری دزفول و جمعی از پرسنل این پایگاه با حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام معروف به مسجد آیت الله قاضی(ره) دیدار کردند.

امام جمعه دزفول در این دیدار ضمن تبریک سالروز تشکیل این نهاد ارزشمند گفت: یکی از مؤلفه‌های توانمندی نیروهای مسلح، بنیان اعتقادی و ایمانی آنها می‌باشد که بر اساس این مسئله حکمت آمیز و با تدبیر و دوراندیشی امام راحل این سازمان تشکیل شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: اهمیت این نهاد در مصاف با دشمنان در دفاع مقدس آشکار شد که هم ملت و هم نیروهای مسلح از مکتب اهل بیت و قیام خونین اباعبدالله الحسین(ع) عبرت گرفته، در مقابل فشار دشمنان سرتسلیم فرود نیاورده و ایستادگی کردند.

امام جمعه دزفول افزود: نهاد عقیدتی سیاسی متکفل برنامه‌های دینی و معرفتی اعضا و پرسنل نیروهای مسلح می‌باشد و امروز تمام نیروهای مسلح و نیروهای مردمی با بصیرت و معرفت در کنار هم هستند و خداوند این عزت و سرافرازی را به برکت مقاومت در برابر استکبار جهانی به ملت ایران ارزانی داشته است.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: مهمترین و اساسی ترین کاری که برای استمرار توانمندی و اقتدار نیروهای مسلح اتخاذ شد تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تأکید بر عدم غفلت از خانواده‌ها خاطرنشان کرد: باید در کنار برنامه‌های آموزشی و معرفتی برای پرسنل، برنامه‌های بصیرتی و معرفتی برای خانواده‌ها نیز اهتمام ورزید.

گفتنی است حجةالاسلام ترحمی رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم شکاری گزارش کوتاهی از برنامه‌های فرهنگی و قرآنی این نهاد برای پرسنل و خانواده‌ها ارائه داد.