۲۰م، مهر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۱ ب.ظ | کد خبر: 79170

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در آئین اعزام ناوگان حمل و نقل شهرستان دزفول به منظور برپایی موکب این شهرستان در پایانه مرز چذابه و ارائه خدمات به زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام گفت: همه مسئولین و کسانی که در این زمینه همکاری می‌کنند در ثواب زیارت اربعین امام حسین(ع) سهیم و شریک هستند.

امام جمعه دزفول همکاری و همدلی برخی مسئولین نسبت به دیگر مسئولین این شهرستان را موفق‌تر عنوان کرد و افزود: نتیجه این همکاری سربلندی شهرستان دزفول است که باید قدر این همدلی و همکاری را در خدمت به زوار ارج نهاد.

وی یاری رساندن به دین خدا را، تقویت ارزشهای انقلاب در جامعه دانست و افزود: اقامه اربعین حسینی باعث وحشت شدید دشمنان شده و می‌خواهند مذبوحانه ارزش و عظمت این مراسم جهانی را کاهش دهند.

امام جمعه دزفول با استناد به آیات قرآن کریم سبقت گرفتن در خیرات را مهم دانست و اظهار رضایت از خدمات شهرداری دزفول اظهار کرد: مطمئن باشید هر چه در این زمینه هزینه کنید خداوند دهها برابر بر اعتبارات شما می‌افزاید.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با انتقاد از ضعف کار فرهنگی در این زمینه افزود: از کسانی که در مسائل فرهنگی گزارشی ارائه ندادند گلایه دارم و باید هرچه سریعتر کار فرهنگی در موکبها آغاز شود.

امام جمعه دزفول ادامه داد: دشمن در میان جمعیت عزادار اربعین از فرقه‌های مختلف برای ضربه زدن به این مراسم استفاده می‌کند و ما باید مراقب اعتقادات زوار حسینی باشیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به تبلیغ بعضی از شخصیتهای مهم مذهبی، در مسیر زوار اربعین تأکید کرد: ما دزفولیها باید از خودمان شروع کنیم و پیام این شخصیتها که نقات قوت شهرستان هستند را به رخ دنیا بکشانیم.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به سیل عظیم و خروشان اربعین، آن را مایه ناامیدی دشمن دانست و تصریح کرد: روحیه اخلاص، و خدمت به مردم باید در کارهای ما غالب باشد و نباید به توطئه و فتنه‌های دشمن اعتنا کنیم.