۱۹م، مهر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

اشک در مجلس امام حسین(ع) بالاترین عبادت است.

باید مراسم عزاداری به بهترین شکل برگزارشود و مردم و مسئولین درحل مشکلات جامعه اهتمام بیشتری ورزند.

زمان انتشار: ۱۹م, مهر ۱۳۹۸ ساعت ۴:۳۲ ب.ظ | کد خبر: 79168

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین عبادی سیاسی نماز جمعه دزفول با حضور اقشار مختلف مردم متدین و ولایتمدار دزفول و به امامت حجةالاسلام والمسلیمن شیخ حسین عبداللهی امام جمعه موقت دزفول در مصلای امام علی(ع) قرارگاه فرهنگی این شهرستان برگزار شد.

دعوت به تقوا و اهمیت امربه معروف و نهی از منکر از منظر اسلام

خطیب نمازجمعه دزفول ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی به اهمیت امربه معروف و نهی از منکر از منظر اسلام پرداخت و گفت: اولین بهره مندی از این فریضه مهم به نفع خود و خانواده ها است.

خانواده ها نباید هم و غم خود را در  فضای مجازی  آلوده مشغول کنند

وی افزود: گاهی اوقات امربه معروف ها و نهی از منکرها برای اشخاص و گاهی برای خانواده و جامعه مفید و یا مضر است که باید دید نوع دریافت و عملکردها مادر این زمینه چگونه بوده است.

امام جمعه موقت دزفول نشستن با اعضای خانواده و گفت و شنودهای سازنده توسط سرپرست خانواده را امری ضروری دانست و تاکید کرد: خانواده ها نباید هم و غم خود را در  فضای مجازی  آلوده مشغول کنندبلکه وقت خود را صرف تربیت سازنده فرزندان و ساختن خانواده خودنمایند.

مسئولین به کار اهمیت دهند و نسبت به مردم بی تفاوت نباشند

وی با بیان این مطلب که امر و معروف ما باید متوجه مسئولین مملکت نیز باشدافزود:علاوه برنظارت بر عملکرد مسئولان باید آنها را مورد نصیحت و موعظه نیز قرار داد تابه کار اهمیت دهندو نسبت به مردم بی تفاوت نباشند.

اشک در مجلس امام حسین(ع) بالاترین عبادت است

امام جمعه موقت دزفول با توجه به روزهای پایانی ماه صفر تاکید کرد: معروف به تبلیغات و شلوغی مجالس نیست بلکه عملکرد صحیح ملاک است.

مردم و مسئولین درحل مشکلات جامعه اهتمام بیشتری ورزند

وی افزود: اشک در مجلس امام حسین(ع) بالاترین عبادت است و باید مراسم عزاداری به بهترین شکل برگزارشود و مردم و مسئولین درحل مشکلات جامعه اهتمام بیشتری ورزند.

پیشرفت های عملی، صنعتی و نظامی کشور غیرقابل چشم پوشی است

حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی درخطبه دوم نماز جمعه شهرستان دزفول با اشاره به دیدار دوهزار جوان نخبه کشور با مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار توصیه کردند درمقابل جریان دلسردکننده نخبگان به هوش باشند زیرا برخی بددلان جهش های علمی کشور را نمی بینند.
وی با بیان اینکه نا امیدی برای پیشرفت کشور سم است، افزود: پیشرفت های عملی، صنعتی و نظامی کشور غیرقابل چشم پوشی است.

امام جمعه موقت دزفول افزود: همه پیشرفت های جهان اسلام سرچشمه آن در جمهوری اسلامی ایران است.

اگر میز مذاکره ای هست باید در یمن، فلسطین و دیگر کشورها نیز باشد

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی دموکراسی در مذاکره را بی معنی خواند و اظهار داشت: اگر میز مذاکره ای هست باید در یمن، فلسطین و دیگر کشورها نیز باشد؛ برخورد خاضعانه آمریکا با ایران بدلیل داشتن برگ های برنده زیاد دست ما است.

نمایندگان با رای مردم وارد مجلس شده اند و اجازه ندارند خارج از تعهدات خود در مجلس عمل کنند

وی در بخشی دیگر از خطبه ها برضرورت شفافیت آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و افزود: نمایندگان با رای مردم وارد مجلس شده اند و اجازه ندارند خارج از تعهدات خود در مجلس عمل کنند زیرا وکیل مردم هستند.

تقدیراز عملکر خوب و انقلابی قوه قضاییه درمبارزه با مفسدان اقتصادی

امام جمعه موقت دزفول از عملکر خوب و انقلابی قوه قضاییه درمبارزه با مفسدان اقتصادی قدردانی کرد واظهارداشت: رئیس قوه قضا ثابت کرد که در کار خودش اصلا اهل تعارف نیست و برای اجرای عدالت خط قرمزی وجود ندارد.

حمله یمنی ها به تاسیسات نفتی آرامکوپاسخ محکمی به متجاوزان سعودی و همپیمانانش بود

وی در بخشی دیگر از سخنان خود حمله انصارالله یمن به تاسیسات نفتی آرامکو را درراستای دفاع از کشورشان دانست و افزود: درجریان این حملات علاوه برتوقف صدور نفت سعودیها  دوهزار اسیر و غنائم جنگی بسیاری بدست آمد و پاسخ محکمی به متجاوزان سعودی و همپیمانانش بود.

والدین باید استعدادهای بالقوه کودکان خود راشناسایی و آنهارا به بالفعل کنند

امام جمعه موقت دزفول باگرامیداشت روز جهانی کودک گفت: جایگاه کودک و نوجوان در مکتب ما روشن است لذا والدین باید استعدادهای بالقوه کودکان خود را در زمینه های عقلی، اخلاقی، دینی و هنری شناسایی و در راستای تبدیل آنها به بالفعل تلاش کنند.

سخنران پیش از خطبه ها

سخنران پیش از خطبه ها سرهنگ چگینی جانشین فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول بود که درخصوص پیشرفت های نیروهای نظامی از انواع سلاح های پیشرفته و رشد در همه زمینه ها  مطالبی را بیان کرد.

تصویر بروزرسانی می شود