۱۵م، مهر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۰ ب.ظ | کد خبر: 79114

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در ضمن بازدید از مواکب شهرستان دزفول در پایانه مرزی چذابه در جلسه قرارگاه ستاد اربعین استان خوزستان با حضور معاون استاندار دکتر حسین زاده، سردار عباس زاده فرمانده انتظامی استان و دیگر مسئولین محلی که در چذابه تشکیل شد حضور یافت.

امام جمعه دزفول در این جلسه شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام را تسلیت گفت و افزود: نعمت محبت و مودت اهل بیت و نعمت بزرگ ولایت شیعیان را گرد هم جمع می‌کند.

وی تصریح کرد: مغناطیس حسینی، و جلوه و عظمت حماسه اربعین حسینی که تبدیل به حرکت عظیم جهانی شده و جهان را به تلاطم و شگفت آورده امسال نیز علیرغم توطئه‌های دشمنان با عظمت و حماسی برگزار خواهد شد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: توطئه و فتنه‌های دشمن هیچ خللی در راهپیمایی اربعین نخواهد داشت بلکه امسال مراسم باشکوه و با عظمت اربعین با جمعیت چند برابر برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است که در این نشست در خصوص هماهنگی برنامه‌های مواکب گفتگو شد و برای رفع مشکلات مواکب مستقر در پایانه مرزی چذابه تصمیماتی اتخاذ شد و نماز مغرب و عشا به امامت حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول اقامه شد.