۱۵م، مهر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, مهر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۹ ق.ظ | کد خبر: 79109

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در آئین تکریم و معارفه مسئول ستاد نمازجمعه دزفول گفت: حضور آقای ذبیح الله زاده در  تمام دوره خدمت در نمازجمعه و تلاش و کوشش ایشان قابل تقدیر می‌باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی مهمترین مسئله را تلاش برای اعتلای نماز و نام الله دانست و افزود: خدمت به نمازجمعه توفیق بزرگی است و افرادی که در این راه کوشش می‌کنند سرمایه شهرستان در موضوعات دینی و فرهنگی هستند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: ظرفیت ستاد نمازجمعه دزفول به قدری است که می‌تواند به گونه‌ای عمل کند که هرساله رتبه اول استان را کسب کرده و گوی سبقت را از دیگران برباید.

امام جمعه دزفول اصول کار ستاد را مشورت، جوانگرایی و حفظ نظم در نمازجمعه عنوان کرد و افزود: قومیت گرایی و دامن زدن به اینگونه مسائل فتنه دشمن است چراکه نمازجمعه دزفول خاری در چشم بعضی افراد است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر رقابت در ارزشها و خوبیها اظهار کرد: باید با ظرافت و هوشیاری عمل شود تا اختلافات به حداقل برسد.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به فضیلت فراوان حضور در نماز جمعه افزود: باید با خلاقیت و ابتکار نمازجمعه را پویا، سرزنده و با نشاط کرد و با سبک زیبا و خلاقانه حضور جوانان و شرکت کنندگان در مراسم را افزایش داد.

در پایان این مراسم به رسم تقدیر از زحمات مسئول پیشین ستاد نمازجمعه حبیب الله ذبیح الله زاده یک جلد قرآن و هدیه‌ای تقدیم شد.

شایان ذکر است که آقای ذبیح الله زاده پس از ۱۴ سال عهده داری مسئولیت ستاد نمازجمعه اکنون مسئولیت را به آقای قشنگ زاده تحویل داد.