۱۰م، مهر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۰م, مهر ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۳ ب.ظ | کد خبر: 79040

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جانشین پشتیبانی منطقه جنوب غرب نزاجا به اتفاق جمعی از فرماندهان این یگان ارتش با امام جمعه دزفول دیدار کردند.

در این دیدار که سردار محمد علی صبور از فرماندهان دوران دفاع مقدس نیز حضور داشت حجةالاسلام والمسلمین قاضی  در سخنانی ضمن خیرمقدم به عزیزان ارتشی از نیروهای قدرتمند ارتشی، بسیجی و سپاهی بعنوان عامل اصلی پیروزی در دفاع مقدس نام برد و افزود: برغم حمایت ۳۸ کشور از رژیم بعث عراق و برنامه ریزی‌های دشمن برای شکست انقلاب اسلامی، بواسطه ایثارگری‌های خانواده‌های معظم شهدا و نیروهای مسلح، دشمن مجبور به عقب نشینی شد.

امام جمعه دزفول افزود: تجربه دفاع مقدس برگ درخشانی در تاریخ انقلاب اسلامی است بطوری که ایران امروز به عنوان اولین قدرت منطقه‌ای در غرب آسیا مطرح است.

وی با تقدیر از پیشرفتها و توانمندیهای اخیر ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بی شک این توانمندیها به همت نیروهای جوان و مبتکر ارتش ادامه خواهد داشت و پیروزی نهایی در مقابل استکبار جهانی نصیب ملت سربلند ایران خواهد شد.

امام جمعه دزفول در پایان بر ضرورت مراقبت نیروهای مسلح از نفوذ دشمن تأکید کرد و یادآور شد: برای تقویت ارزشهای اسلامی و برنامه‌های اعتقادی و فرهنگی باید اهتمام بیشتری ورزید.

در این دیدار صمیمی سرهنگ آفرین جانشین پشتیبانی منطقه جنوب غرب نزاجا گفت: ارتش در آزمون عهد به ولایت وفادار و جان برکف است و در راه صیانت از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سر و جان می‌دهد.

همچنین در ادامه این دیدار سردار محمد علی صبور در سخنانی نقش ارتشیان در خلق حماسه‌های دوران دفاع مقدس را ستود و با ذکر خاطراتی از شهدای ارتشی یاد فداکاریهای عزیزان ارتش را در دوران دفاع مقدس و در دفاع از میهن اسلامی گرامی داشت.