۸م، مهر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۸م, مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۴ ق.ظ | کد خبر: 79005

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آخرین شبهای ماه محرم الحرام ماه حزن و اندوه اهل بیت عصمت و طهارت سرزده و بدون اطلاع قبلی در جمع نمازگزاران مسجد الله اکبر حضور یافت و مورد استقبال نمازگزاران واقع شد.

پس از اقامه نماز عشا به امامت امام جمعه دزفول به حل مشکلات تعدادی از نمازگزاران در مسجد پرداخت و تا پایان مراسم روضه در مسجد حضور داشت.

امام جمعه دزفول در مصاحبه خبرنگار این پایگاه گفت: علیرغم اینکه این مسجد نوپا می‌باشد، با حضور امام جماعت فاضل حجةالاسلام فارغ، نمازگزاران متدین و جوانان و نوجوانان انقلابی و پروشور این مسجد رونق دارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به برنامه‌های فرهنگی مسجد اشاره کرد و افزود: حضور جوانان و نوجوانان در مسجد چشمگیر و قابل توجه است و می‌طلبد که مسئولین فرهنگی مسجد برنامه‌ریزی دقیقتری داشته باشند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: امید است که این مجموعه فرهنگی مذهبی به یکی از پایگاههای مهم فرهنگی شهرستان تبدیل شود.

گفتنی است که امام جمعه دزفول علیرغم مشغله کاری فراوان، به مساجد سطح شهرستان رفته و از نزدیک با نمازگزاران گفتگو می‌کند.

شایان ذکر است که احداث مجموعه فرهنگی مذهبی الله اکبر در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع و با زیربنایی بالغ بر ۴۴۵۰ متر مربع از سال ۱۳۸۴ آغاز شده و با توجه به وسعت آن نیازمند کمک مردم و خیرین می‌باشد؛ فاز اول این مسجد همزمان با عید غدیر در روز ۸ شهریور ۱۳۹۷ افتتاح شد و تا به امروز نماز جماعت در ۳ نوبت به امامت حجةالاسلام فارغ امام جماعت مسجد الله اکبر اقامه شده و مورد استقبال فراوان شهروندان و اهالی منطقه قرار گرفته است.