۸م، مهر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۸م, مهر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۲۱ ق.ظ | کد خبر: 78999

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جلسه ستاد اربعین با حضور فرماندار در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام معروف به مسجد آیت الله قاضی (ره) واقع دربازار تشکیل شد و درخصوص برپایی موکب بزرگ شهرستان دزفول در پایانه مرزی چذابه گفتگو و تبادل نظر شد.

امام جمعه دزفول در این نشست گزارشی از فعالیت ستاد اربعین و موکب شهرستان دزفول در مرز چذابه ارائه داد و گفت: این موکب با بکار گیری تمام امکانات و ظرفیت‌های مردمی و همچنین استفاده از امکانات نهادها و ادارات باعث سربلندی و افتخار شهرستان شده است.

امام جمعه دزفول افزود: امکانات شهرستان دزفول چون نانوایی، یخچال، هلال احمر، بیمارستان صحرایی دانشگاه علوم پزشکی دزفول و غیره به گونه‌ای عمل می‌کنند که به دیگر مواکب مستقر در پایانه مرزی چذابه نیز خدمات می‌رسانند، با نظم خاصی اداره شده و بیشترین خدمات را در قالب ۱۳ موکب به زائرین ارائه می‌دهند.

رئیس ستاد اربعین شهرستان دزفول تصریح کرد: ستاد اربعین شهرستان دزفول ظرفیت بالقوه‌ای است که در مواقع لزوم به فعلیت می‌رسد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: علاوه بر مواکب شهرستان دزفول در چذابه، بزرگترین راهپیمایی حرم تا حرم استان در دزفول در روز اربعین حسینی برگزار می‌شود که از حرم مطهر سبزقبا تا حرم محمدبن جعفر طیار می‌باشد.

همچنین محمد حیدری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: شهرستان دزفول در هر موضوعی سرآمد است که موجب خرسندی است و در عمل اثبات شده که قدرت برنامه‌ریزی آن به حدی است که می‌تواند استان را پوشش دهد و خدمات رسانی کند.