۷م، مهر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۷م, مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳ ب.ظ | کد خبر: 78988

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آئین گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی در دبیرستان شهید سعید زربخش با حضور مسئولین آموزش و پرورش دزفول با اشاره به ۳۶ هزار دانش‌آموز شهید در دفاع مقدس تصریح کرد: جوانان و نوجوانان امیدهای کشور هستند و سرمایه هرکشور وابسته به نیروی انسانی کارآمد است که کشور را در مسیر پیشرفت و عزت قرار می‌دهد.

امام جمعه دزفول افزود: ایران تنها کشوری است که زیر بار فشار دشمن و استکبار جهانی نمی‌رود و دشمنان در مقابل ملت ایران سر تعظیم فرود آورده‌ و مستأصل شده‌اند، این بواسطه عزتی است که شهدا با ایثارگری و احساس وظیفه خود به ما دادند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی یادآور شد: ملت ایران در دفاع مقدس یکپارچه در مقابل دشمن که ۳۸ کشور دنیا او را پشتیبانی می‌کردند ایستاد و مقاومت کرد و با تقدیم قریب ۲۳۰ هزار شهید، خاک کشور خود را حفظ کرد.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به جنگ نرم دشمن تأکید کرد: استیصال دشمن به دلیل مقاومت ملت ایران است و امروز که جنگ به گونه دیگری ادامه دارد نیز باید مقاومت کرد تا عزت و سربلندی و شکوفایی کشور ادامه داشته باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ادامه داد: مهمترین مسئله در جنگ نرم تولید علم و دانش توسط استعدادهای درخشان جوانان و نوجوانان است که برای ادامه راه شهدا باید این مسیر طی شود.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر الگو قرار دادن زندگی شهدا افزود: باید مشعل هدایت و راه نورانی که شهدا با تقدیم جان خود برای ما به ارمغان آوردند توسط شما دانش‌آموزان ادامه یابد.

همچنین رئیس آموزش و پرورش دزفول ضمن گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع وطن که در راه ولایت خون دادند گفت: باید به یاد داشته باشیم که انقلاب با خون شهدا حفظ شده و امید است حرمت نام دبیرستان که هم به نام محمدامین و هم به نام شهید سعید زربخش نامیده شده با خوب درس خواندن شما حفظ شود.