۱۰م، آبان ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید غلامحسین قلیان ساز

آنان که در مجاهدت با نفس و مبارزه با طاغوت لحظه‌ای درنگ روا نمی‌دارند از شهادت باکی ندارند.

زمان انتشار: ۱۰م, آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 78944

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

وصیت نامه برادر شهید غلامحسین قلیان ساز

أَعُوذُ بِاللّهِ تَعَالَى مِنْ جَوْرِ الْجَائِرِینَ، وَ کَیْدِ الْحَاسِدِینَ

پناه می‌بریم به خدای تعالی از جور ستمکاران و بد اندیشی حسودان .

این انقلاب، انقلاب فقر است و دوستان انقلاب در محله‌های فقیر نشین ساکنند. امر به معروف ونهی از منکر و جهاد که هر کدام برهر فرد مسلمان واجب است و ما معنی آن را درک کرده‌ایم، امر به معروف و نهی از منکر این است که شخص باید نفس خود را مخاطب قرار دهد و مطیع خدا باشد.

و جهاد اسلامی این است که جلو متجاوز را بگیرند و تجاوز به سرزمین دیگران را نیز محکوم کند. کشور ایران اسلامی هدفش کشورگشائی نیست. فقط برای نجات اسلام می‌جنگد و خون پاک و مقدس هزاران شهید، خود ضامن پیروزی و نوید دهنده استقرار حکومت الله در زمین است و معتقدیم که همان گونه که شهادت علی(ع) وائمه اطهار(ع) ویرانگر خاکهای ظلم واستبداد وبیانگر صراط مستقیم واستقرار حرکت رسولان الهی بوده، این شهادت‌ها که همانا ادامه راه کربلا ومحراب خونین علی(ع) است، نیز در تداوم این حکومت همانا ادامه راه کربلا و محراب خونین علی(ع) است؛ نیز در تداوم این حکومت بزرگ اسلام و نابودی کفر و نفاق جهانی مؤثر و امید بخش خواهد بود.

من می‌گویم که این پویندگان راه خدا و پاکباختگان وصال حق که دل در گرو لقاء الله دارند عاشقانه به سوی معبود خویش می‌شتابند آنان را آرزوئی فراتر از دست یابی به فوز عظیم شهادت نیست. آنان که در مجاهدت با نفس و مبارزه با طاغوت لحظه‌ای درنگ روا نمی‌دارند را از شهادت باکی نیست.

پدر ومادر عزیز: شما زیاد زحمت کشیده‌اید ومن قدر زحمات شما را نمی‌دانستم، حال از شما می‌خواهم که مرا عفو کنید تا روسفید به درگاه خدا بروم. از شما برادرانم می‌خواهم که راهم را که همانا راه خط امام امّت است ادامه دهید.

پدر ومادر گرامی: امید است که این قربانی شما که با افتخار تمام به قتلگاه رفته مورد قبول و رضایت خداوند منان ومتعال قرار بگیرد و مارا جزء خدمتگزاران وعبادت کنندگان خاص خویش قرار دهد.

والسلام

مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول