۳م، مهر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳م, مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷ ق.ظ | کد خبر: 78917

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول به همراه فرماندار، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده سپاه، رئیس بنیاد شهید و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان در هفته دفاع مقدس در دیدار با خانواده شهیده عصمت پورانوری گفت: دغدغه‌های خانواده‌های شهدا نسبت به وضعیت جوانان، جامعه و مسائل فرهنگی بسیار ارزشمند و برای مسئولین مسئولیت آور است.

امام جمعه دزفول در این دیدار خانواده شهدا را خیر و برکت شهر دانست و گفت: شهدا سرمایه‌ هستند و بی توجهی به شهدا و خانواده شهدا کفران نعمت محسوب می‌شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر دزفول که چندین سال پیاپی برترین ستاد استان معرفی شده بود شبانه روز بدون هیچ توقعی تلاش می‌کنند و اگر تلاش آنها نبود وضعیت شهرستان اینگونه نبود ولی بازهم باید تلاش بیشتر صورت گیرد.

امام جمعه دزفول دغدغه اصلی مسئولین را دغدغه‌های بحق خانواده شهدا دانست و افزود: تدین و پاکی مردم دزفول در کشور کم نظیر است ولی گاه حضورشان در صحنه‌های اجتماعی و سیاسی برای انتخاب افراد دلسوز و مسئول، کمرنگ است.

در پایان این دیدار هدایای باارزشی چون پرچم حضرت رقیه(س)، قرآن و … به خانواده معزز و معظم شهید اهدا گردید.

شایان ذکر است که شهیده عصمت پورانوری شهید شاخص کشوری در سال ۱۳۹۸ شناخته شده و در تاریخ شهادت ایشان مراسم بزرگداشت ملی در شهرستان دزفول برگزار خواهد شد.