۱م، مهر ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱م, مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵ ق.ظ | کد خبر: 78893

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در روز اول مهر در آئین بازگشایی مدارس با حضور مسئولین شهرستان دزفول در دبستان دفتری این شهرستان ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی، دانش آموزان را آینده سازان کشور دانست و گفت: امید است که ماه مهر با مهر و مهربانی همراه بوده و برای همه آغازی خوشایند باشد.

امام جمعه دزفول یاد و خاطره شهدا را گرای داشت و افزود: عزت و سربلندی و امنیت ایران اسلامی بواسطه از جان گذشتگی شهدا، ایثارگری جانبازان، فداکاری آزادگان و صبر خانواده‌های شهدا می‌باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: دانش‌آموزان امروز وارثان دانش‌آموزانی هستند که در دوران دفاع مقدس با احساس مسئولیت در مقابل دشمن ایستادند و اجازه ندادند که دشمن به کشور و ملت تعرض کند و امروز نیز قدرتهای مستکبر نمی‌توانندبا قلدری رفتار کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اظهار کرد: دانش آموزان با خوب درس خواندن و پیشرفت کردن و خوب از فضای آموزشی استفاده کردن باید رهرو شهدا باشند و شهدا را قهرمانان زندگی دانسته و همواره یاد آنها را زنده بدارند.

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر رعایت احترام اساتید و معلمین گفت: هرکس به استاد و معلم خود احترام بگذارد خداوند توفیقات فراوانی به او خواهد داد.