۲۷م، شهریور ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲ ق.ظ | کد خبر: 78819

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جلسه‌ای با موضوع بررسی مشکلات دانشگاه فرهنگیان با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، مدیران دانشگاههای فرهنگیان دزفول و خیرین در محل فرمانداری دزفول تشکیل شد.

امام جمعه دزفول در این جلسه ضمن تسلیت شهادت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: دانشگاه فرهنگیان همانند دیگر دانشگاههای دزفول، اعتبار علمی، آموزشی و فرهنگی برای شهرستان است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تأکید بر رفع کمبودها و نواقص با همکاری و همیاری تمام دستگاهها تصریح کرد: کار اصلی دانشگاه فرهنگیان، تربیت نیروی انسانی برای آموزش و پرورش است و می‌طلبد که دانشگاهی در تراز مرکز فرهنگی و علمی شهرستان باشد.

همچنین دکتر حیدری سرپرست فرمانداری دزفول گفت: دانشگاه فرهنگیان از دانشگاههای مهم می‌باشد و همه دانش آموختگان این دانشگاه جذب آموزش و پرورش شده و فرزندان ما در مدارس از وجودشان بهره می‌برند و به همین دلیل رسیدگی به این دانشگاه بعنوان نهادی مستقل بسیار مهم است.

در ادامه رئیس آموزش و پرورش دزفول گفت: پیشینه این  دانشگاه به قبل از انقلاب برمی‌گردد ولی ظاهر آن بدون هیچ گونه تغییر و توسعه‌ای باقی مانده است.

در ادامه این جلسه دکتر افشاری و دکتر علی پناهی مدیران دانشگاههای فرهنگیان دزفول به بیان مشکلات این مرکز پرداختند.

شایان ذکر است که دزفول بعد از اهواز تنها مرکز در استان است که دارای کد وزارت علوم می‌باشد.