۲۳م، شهریور ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۵ ق.ظ | کد خبر: 78758

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در مسجد امام حسین علیه السلام کوی آیت الله مدرس با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: کسی که خدا را فراموش کند خداوند نیز آنها را رها کرده و به خود فراموشی مبتلا می‌کند.

امام جمعه دزفول افزود: بندگان خدا همواره به یاد خدا هستند و این یاد خدا بازدارنده انسان از خطا می‌باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تقوا را خمیرمایه خداترسی عنوان کرد و یادآور شد: تقوا بر دو موضوع استوار است اول اینکه انسان مراقبت دائمی داشته باشد که خداوند همواره ناظر بر انسان است و دیگر اینکه بداند که در روز قیامت در پیشگاه عدل الهی حاضر شده در حالیکه تمام اعمالش ثبت شده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ضمن بیان کلامی از امام علی(ع) تصریح کرد: طولانی شدن آرزوها آخرت را از یاد انسان می‌برد و پیروی از هوای نفس انسان را از راه حق دور کرده و چشم حق بین او را کور می‌ نماید.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: امام حسین علیه السلام برای احیای دین خدا که تحریف شده بود قیام کرد.

امام جمعه دزفول گفت: عزاداری و گریه بر امام حسین(ع) موجب شور و نشاط در جامعه می‌شود و باید توجه داشت که نشاط واقعی این است که انسان به یاد حق بوده، برای طرفداری از حق دل بسوزاند و جنبش و خروش داشته باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: پیام قیام امام حسین(ع) هست و تا قیام امام زمان(عج) خواهد بود.

امام جمعه دزفول اخلاص را برای یاری و سربازی امام زمان ضروری دانست و تأکید کرد: ظهور نزدیک است باید مراقب دامهای شیطان بود که انسان را به طرف خود نکشاند و تاریخ تحریف نشود.

شایان ذکر است که ذکر مصیبت پایان بخش سخنان حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول بود.