۲۲م، شهریور ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

قسمتی از وصیت نامه شهید غلامرضا اسدی ذاکر

شهید حرکت آفرین است و انسانهای خفته را از خواب غفلت بیدار می‌سازد.

زمان انتشار: ۲۲م, شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 78713

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

قسمتی از وصیت نامه برادر شهید غلامرضا اسدی ذاکر

سلام بر خانواده عزیزم، در حالی که زندگی دارای فراز و نشیب‌ها و پستی و بلندیها و شادیها و غمهاست و در حالی که بودن و نبودن و مردن و زنده بودن به دست خداست و پروردگار جهانیان است پس چه لزومی دارد که ما نگران مردن باشیم در حالی که تمام به این راه خواهیم رفت.

ولی یکی زودتر و دیگری دیرتر. ولی چه نیک است که انسان با سعادت با مرگ طبیعی نمیرد. زیرا که شهید حرکت آفرین است و به انسانهای حقیر و ذلیل و غیر مسئول تعهد و مسئولیت می‌دهد و انسانهای خفته که متحرک هستند به راه حقیقی می‌‌خواند و آنها را از خواب غفلت بیدار می‌سازد. درست است درد آور است که کودکان بیگناه و کم سن و سال در اولین احظات زندگی و حتی هنوز در شکم مادر است به مرگ مبتلا می‌شود و از هستی ساقط.

ولی ما سخنان علی (ع) را در ذهنمان مجسم می‌کنیم که می‌گوید مرگ گامی است برای زندگی، و زندگی گامی است در راه مرگ و به لسان اینست که علی(ع) امام ما فرقی میان زندگی در این جهان و جهان دیگر نمی‌گذارد ولی چون جریان انقلاب است و صدورآن و تجاوز بیگانه و دولت دیکتاتوری عراق، ما هم می‌خواهیم در این عمر قلیل با جهانخواران بجنگیم و انسانهای محروم و مستضعف را از بند این جنایتکاران رهانیم. از دست دادن بزرگان و عزیزان یک امر طبیعی خواهد بود. انقلاب است که چنین مرگ و میرهائی را آسان می‌سازد که نه تنها پدر در غم فرزند خویش نمی‌نشیند، بلکه موجب خشم و عصیان او نسبت به امپریالیسم و صهیونیسم بیشتر می‌شود و علم به ظلمی که در جهان حاکم است بیشتر خواهد شد.

والسلام

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول