۲۱م، شهریور ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۹ ق.ظ | کد خبر: 78689

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار با مسئولین اداره میراث فرهنگی دزفول پس از استماع گزارشات آنان گفت: حفظ و نگهداری باغات و اشجار برعهده شما نیست ولی موضوع گردشگری به عهده اداره میراث فرهنگی است و اگر بین دو نهاد هماهنگی باشد مانع سوء استفاده افراد می‌شود.

همچنین مسئولین اداره میراث فرهنگی از تبدیل دزفول به قطب گردشگری سلامت خبر داده و گفتند: باید ظرفیتها و زیرساختها را افزایش داد تا موجب افزایش درآمد و اشتغال زایی شود همانگونه که پروژه‌های انجام شده در سال گذشته اشتغال زیادی ایجاد کرد.

مسئول اداره میراث فرهنگی دزفول افزود: راه اندازی سفره‌خانه‌های سنتی در بافت قدیم دزفول موجب جذب بیشتر گردشگران خواهد شد.

شایان ذکر است پس از این دیدار امام جمعه دزفول به همراه مسئولین این اداره از پروژه شهرک تجاری خورشید که شامل مجموعه تجاری، رستوران سنتی و سالن‌های جشن عقد و عروسی می‌باشد بازدید کرد.

در این بازدید امام جمعه دزفول گفت: بافت و اقلیم دزفول کشاورزی است و به همین جهت سرمایه گذاری برای راه اندازی صنعت در دزفول موضوعیت ندارد و تنها راه اشتغالزایی، راه‌اندازی صنایع تبدیلی، گردشگری و توریست درمانی است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: نباید تمام مسائل سیاسی را نگاه کرد، باید کارها را کارشناسانه انجام داد تا یأس و ناامیدی در جامعه ایجاد نشود.

امام جمعه دزفول افزود: باید به گونه‌ای سرمایه گذاری کرد و کاری را شروع کرد که ضمن خدمت به مردم در راستای نیاز شهر نیز باشد.