۱۶م، شهریور ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۶م, شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸ ق.ظ | کد خبر: 78593

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جلسه شورای آموزش و پرورش در محل فرمانداری دزفول تشکیل شد.

امام جمعه دزفول در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعیدالله الحسین علیه السلام گفت: دانشگاه فرهنگیان به دلیل پرورش نیروی انسانی که در مهمترین ساختار علمی آموزشی کشور بکار گرفته می‌شوند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان مولد نیرو برای آموزش و پرورش است و جدا شدن این دانشگاه از وزارت آموزش و پرورش و استقلال آن، نباید زمینه‌ای برای عدم همکاری با این مجموعه آموزشی باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: دانشگاه فرهنگیان عزت و اعتبار علمی و آموزشی برای شهرستان است ولی ساختمان و امکانات این دانشگاه در تراز شهرستان نیست، باید نگاهها اصلاح شده و افق بلندی برای آن داشت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول اظهار کرد: مسئولین شهری باید توجه بیشتری به موضوع داشته باشند و مشکلات این دانشگاه را برطرف کنند.

امام جمعه دزفول در خصوص مدارس امین نیز گفت: مدرسه امین جزء مدارس خاص است که با همکاری آموزش و پرورش راه افتاده و اعتبار فرهنگی برای شهرستان می‌باشد.

همچنین عبدالمحمد جرجانی مدیر آموزش و پرورش دزفول از افتتاح چند مدرسه در ابتدای سال تحصیلی خبر داد.

شایان ذکر است که مسئولین دانشگاههای فرهنگیان دزفول و مدیر دبیرستان شهید زربخش اولین  مدرسه امین دزفول مشکلات مراکز را بیان کردند.