۱۴م، شهریور ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۴م, شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰ ق.ظ | کد خبر: 78520

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار اعضای ستاد اربعین ضمن اشاره به جابجایی محل مواکب در مرز چذابه، احداث جدید مواکب در اسرع وقت و بعنوان محل ثابت یکی از ضرویات دانست و گفت: سعی بر این است که شهرستان دزفول به صورت متمرکز عمل کند تا مجالی برای تلاش و فعالیت دیگر مواکب شود.

امام جمعه دزفول به جلسات متعدد با حضور هیئت و شورای مرکزی ستاد اربعین در روزهای گذشته اشاره کرد وافزود: همه باید به صورت منظم وظایف محوله را انجام دهند تا خدمات ارائه شده در شأن و منزلت شهرستان دزفول باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ادامه داد: خدمتگزاری در دستگاه اباعبدالله الحسین(ع) یک مدال افتخار است، اما طبق توانمندیهای افراد و همچنین برای ایجاد نظم و انظباط در فعالیتها، می‌طلبد که در همین راستا تقسیم کار برای هر یک از خادمان صورت گیرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ادامه داد: ستاد اربعین سعی دارد بنا بر کارشناسی‌ انجام شده مواکب را مدیریت کرده تا در مسیر درستی هدایت و تجمیع شوند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به فعالیتهای ستاد اربعین در زمان زلزله، سیل و عید غدیر اشاره کرد و گفت: یکی از زمینه‌های ظهور حضرت بقیة الله الاعظم(عج) همین فعالیتهای بشریت به صورت سازمان یافته است که باعث تشکیل حکومت آن بزرگوار می‌گردد و این وقایع مانوری است که انسانها را برای زمینه‌سازی ظهور حضرت آماده می‌کند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه هزینه وجوهات مردمی باید براساس احکام شرعی باشد افزود: همه اعضای ستاد اربعین برای هزینه‌ها و کمکهای مردمی اسنادی را فراهم آورند تا از اسراف پرهیز شده و در صورت لزوم به مردم گزارش ارائه شود.

شایان ذکر است در این جلسه گزارشی از برنامه‌های خدمت رسانی به زائرین اربعین امسال در موکب شهرستان دزفول در پایانه مرزی چذابه ارائه شد.