۱۳م، شهریور ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵ ب.ظ | کد خبر: 78502

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار سرهنگ بابک جلائیان فرمانده تیپ ۲۹۲ زرهی شهید سرلشکر آزادی دزفول و مسئول عقیدتی سیاسی تیپ گفت: سعی و تلاش نیروهای عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح در انجام وظیفه چشمگیر بوده است.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: از نزدیک اثرات حضور روحانیون و علما در مراکز عقیدتی سیاسی یگانهای نیروهای مسلح مشاهده شده است و امید داریم این روند با تلاش و فعالیت بیشتر ادامه یابد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران بواسطه وجود نیروهای عقیدتی سیاسی، در خصوص مسائل اعتقادی، فرهنگی و دینی رشد فراوانی داشته است و برای رشد و پیشرفت بیشتر نیز زمینه مهیا می‌باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول تصریح کرد: با تلاش مضاعف باید سعی کرد مسائل دینی و اعتقادی در بین پرسنل نیروهای مسلح رشد یابد چراکه توانمندی نیروهای مسلح علاوه بر تجهیزات به نیروی انسانی معتقد و با ایمان وابسته است.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: مؤلفه نیروی انسانی قوی از جهت ایمان و اعتقادات مذهبی در کنار تجهیزات و تکنولوژی، نیروهای مسلح را قدرت می‌بخشد و قطعا اقتدار نیروهای مسلح اقتدار کشور است.