۱۳م، شهریور ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸ ق.ظ | کد خبر: 78496

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در شب سوم ماه محرم در تکیه انصارالله، مجالس روضه خوانی اباعبدالله الحسین(ع) را مجلس عبرت خواند و گفت: همه انسانها در کلاس کربلا از مکتب نورانی و حیات بخش عاشورا پند می‌گیرند چرا که امام حسین(ع) کشته عبرتهاست.

امام جمعه دزفول افزود: صحنه عاشورا و قیام اباعبدالله الحسین(ع) جلوه‌ای از یاد خدا در همه عرصه‌های زندگی است که از توصیه‌های قرآن و ائمه اطهار(ع)می‌باشد و اگر انسان دچار فراموشی و غفلت از خدا بشود، دچار خسران در دنیا و آخرت خواهد شد.

وی تأکید کرد: غفلت از یاد خدا، انسان را در سراشیبی فسق و گناه می‌کشاند.

امام جمعه دزفول به عبرتهای عاشورا اشاره و تأکید کرد: افرادی که امر به معروف و نهی از منکر نمی‌کنند دچار نفاق می‌شوند و زندگی سختی خواهند داشت.

امام جمعه دزفول ضمن اشاره به آرامش اباعبدالله الحسین(ع) در روز عاشورا به مسئله معیشت ضنک پرداخت و اظهار کرد: کسانی که به دنیا وابستگی پیدا می‌کنند و به مال حرام روی می‌آورند از جمله کسانی هستند که خدا را فراموش کرده‌اند و به میزان وابستگی به دنیا از خدا غافل خواهند بود.

شایان ذکر است که حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول با ذکر مصیبت اباعبدالله الحسین(ع) سخنان خود را به پایان رساند.