۱۱م، شهریور ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۱م, شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۱ ب.ظ | کد خبر: 78473

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در آغاز ماه محرم همایش طلایه داران تبلیغ با حضور مبلغین و مبلغات شهرستان دزفول در اداره تبلیغات اسلامی دزفول برگزار شد.

امام جمعه دزفول در این همایش از تلاشها برای برگزاری باشکوه مراسم عید غدیر در شهرستان دزفول تقدیر کرد و گفت: در عید غدیر خدمات فراوانی چون اطعام، نانوایی، تهیه جهیزیه و برگزاری جشنهای مردمی باشکوه به نام امیرالمؤمنین صورت گرفت که جای تقدیر دارد.

امام جمعه دزفول افزود: از آثار توجه الهی به جامعه، تکریم و تعظیم ولایت امیرالمؤمنین است که می‌توان آن را شاخص دینمداری و ولایتمداری جامعه دانست.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره و تصریح کرد: در این بیانیه مسائل اجتماعی، دینی و سیاسی منطبق بر حقایق جامعه می‌باشد و در آن بر فضای معنوی جامعه بسیار تأکید شده است که مبلغین باید این فضای معنوی را احیا  کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول ضمن اشاره به دلهای مستعد مردم در ماه محرم تأکید کرد: باید در سبکهای قالبی و کلیشه‌ای تبلیغات تجدیدنظر کرده، با اخلاص، ابتکار و خلاقیت مطالب و معارف اهل بیت را با واقعیات جامعه منطبق کرد.

امام جمعه دزفول یادآور شد: ناهنجاریها و مشکلات جامعه را بدون سیاه نمایی و بزرگ نمایی باید پذیرفت و در مقابل نقاط مثبت فرهنگی و دینی جامعه را مطرح کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن تأکید بر اینکه نباید تمام مسائل را سیاسی نگریست گفت: حضور جوانان نشان دهنده وجود زمینه‌های معنوی در جامعه است، باید آن را نقطه قوت دانست و تقویت کرد.

امام جمعه دزفول افزود: نباید از حل معضل بی حجابی در جامعه ناامید بود، بیان زیبای روایات در مجالس قطعا مؤثر خواهد بود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به اقتدار بین المللی ایران در منطقه اشاره کرد و ادامه داد: ایران شرایط بی نظیری در منطقه دارد، مقاومت ایران موجب شده که آمریکا به التماس از ایران افتاده است.

وی افزود: کلام نافذ رهبر معظم انقلاب موجب شد که هم مذاکره و هم تهدید نظامی را از دشمن  بگیرد و قدرت و اقتدار ایران را به رخ جهان کشد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: با بیان جایگاه کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران، قدرت رهبری و ولایت باید روح امید و نشاط را در مردم دمید و دانست که مقاومت و اقتدار، تسلیم نشدن و سازش ناپذیری ایران نشأت گرفته از پیام عاشورا می‌باشد.