۳م، شهریور ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳م, شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۶ ق.ظ | کد خبر: 78313

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار با سرهنگ سعادت زاده در سپاه ناحیه دزفول ضمن تبریک موفقیت سپاه دزفول در استان گفت: این موفقیت موجب افتخار شهرستان دزفول شده و برگ زرین دیگری بر افتخارات دزفول افزود.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه مردم دغدغه وجود منکرات را دارند گفت: با برگزاری جلسات امر به معروف و نهی از منکر پیگیر مسائل بوده و فضای شهر رصد می‌ شود.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: گزارش دادن به مردم و اطلاع رسانی نوعی معروف است و نشان از حساسیت نسبت به مسائل جامعه دارد.

وی در آستانه هفته امر به معروف و نهی از منکر یادآور شد: باید در این خصوص فرهنگسازی کرد و مراقب بود که از خلأ حضور نیروهای سپاه و نیروی انتظامی سوء استفاده نشود.

امام جمعه دزفول افزود: اگر مسئولین دغدغه داشته باشند و امنیت اخلاقی جامعه را مهم بدانند اوضاع جامعه بهبود خواهد یافت ولی بعضی انگیزه و نگاه رو به جلو ندارند و حل مشکلات مردم را در اولویت نمی‌دانند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: مسئولین باید ابتدا مصالح نظام را در نظر بگیرند و در کنار آن قانون را نیز رعایت کنند نه اینکه فقط به منافع شخصی بنگرند.

همچنین سرهنگ سعادت گزارشی از مکانهای فاقد مجوز و مکانهای عرضه دخانیات ارائه داد و گفت: با بررسی‌های انجام شده مکانهای غیر قانونی را شناسایی و در صدد پلمپ مکانهای فاقد مجوز و مکانهای عرضه دخانیات هستیم.