۲۷م، مرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶ ق.ظ | کد خبر: 78162

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” مسئولین دانشگاه فرهنگیان دزفول مرکز حضرت خدیجه کبری(س) در دهه ولایت با امام جمعه دزفول در نهاد امامت جمعه دزفول دیدار کردند.

امام جمعه دزفول ضمن تبریک دهه امامت و ولایت گفت: پس از اطلاع از مشکلات و کمبودهای این مرکز به جدّ پیگیر حل مشکلات بوده و در حد توان هیچ گونه مضایقه نداشته‌ام.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با تأکید بر صبر و امید به آینده افزود: کارهای بعضی از مسئولین دنیوی است نه اخروی و قطعا اینگونه کارها باقی نخواهد ماند.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: مسیر انقلاب و کشور به برکت خون شهدا و ایثارگریها راه اصلی خود را می‌یابد و افرادی که کارشکنی کرده و تیشه به ریشه مصالح انقلاب و نظام و شهر می‌زنند کنار زده می‌شوند و افراد با اخلاص موفق خواهند شد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: از کسانی که به وعده‌های خود عمل کرده تقدیر و از کسانی که به وعده‌‌ها و وظایف خود عمل نکرده‌اند گلایه خواهیم کرد.

در این دیدار مسئولین دانشگاه فرهنگیان دزفول ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر از حمایتهای امام جمعه دزفول تشکر کرده و این پشتیبانی‌‌ها را موجب بالندگی مرکز حضرت خدیجه کبری(س) دانستند و در ادامه گزارشی از مشکلات مرکز ارائه دادند .