۲۶م، مرداد ۱۳۹۸
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۶م, مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۳ ق.ظ | کد خبر: 78131

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار رئیس پلیس راهور دزفول گفت: تجربیات شما در بخش‌های مختلف راهنمایی و رانندگی موجب تقویت و ارتقاء فرآیند مدیریتی خواهد بود.

امام جمعه دزفول افزود: فرهنگ ترافیکی یک فرهنگ عمومی است و هدف ارتقاء آن است که با  برنامه‌ریزی دقیق می‌توان سطح فرهنگ رانندگی را در دزفول ارتقاء بخشید و از رادیو دزفول در این راستا و در جهت انتقال فرهنگ و اطلاع رسانی استفاده کرد.

همچنین سرهنگ محمد تدین شعار اداره راهنمایی و رانندگی را «انضباط ترافیکی و ارتقاء فرهنگ ترافیکی» عنوان کرد و گفت: در این راستا می‌توان کارهای فراوانی انجام داد و با برنامه‌ریزی مدون از پتانسیل فعال شورای ترافیک به نفع شهرستان استفاده کرد.

رئیس راهنمایی و رانند گی دزفول افزود: اگر سالانه ۲۰ هزار نفر را تحت آموزش قرار دهیم قطعا در آینده تخلفات و حوادث بصورت چشمگیری کاهش خواهد یافت و هزینه‌های جامعه کم خوهد شد، حتی اگر همه قانون را رعایت نکنند.

وی با اشاره به اینکه گره ترافیکی در دزفول وجود  ندارد تصریح کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر کاهش حوادث ترافیکی، تلاش خواهیم کرد.